Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti mennyi időnként...

Lányok ti mennyi időnként mossátok ki a melltartót?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja max 2-3 hetente, én is így vagyok ezzel, nem tudom miért de nem érzem úgy koszosnak mint egy bugyit vagy pólót, ma beszélgettem egy fehérneműboltos hölggyel aki szerint minden viselés után ki kell (tekintve hogy eddig 3 melltartóm van amit szeretek hordani abból 2 10000ft fölötti valahogy nincs kedvem betárazni :D ) de elgondolkoztam ezt ki mennyire tartja be, főleg mondjuk egy márkásabb darabnál ami pro, jobb minőségű, jobban bírja a strapát de kontra drágább ezért vigyázni kéne rá.
2017. máj. 5. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
3-4 viselés után.
2017. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Én minden nap tisztát veszek melltartóból is. A mosógépemen van fehérnemű program, van mosózsák, szombaton egyben kimosom. Egy db feketém van, azt kézzel szoktam, nyilván nem teszem a testszínűek vagy fehérek közé. A 2-3 hét szerintem nagyon sok. El nem tudom képzelni, hogy az olyan melltartó frissességérzetet tud biztosítani.
2017. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

2 viselés után. Ha beleizzadok akkor 1 hordás után.

A 2-3 hetet még hallani is szörnyű. A párod tudja ezt?

2017. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
fúj o.O
2017. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Veszel még 1-2 melltartót aztán össze is jön egy adagra való a mosógépbe.

Így is mindjárt akcióznak mindent. Aztán moshatod hetente, vagy hetente kétszer.

2017. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Jóég 2-3hét megáll az eszem erről gyorsan szokjál le. Én 2-3naponta szoktam tudom ez sem jó ,mert elvileg mindennap kéne beleizzad az ember stb. Attól hogy három melltarród van attól még cserélhetsz 2-3naponta te is szerintem kézzel kimosod semmi bajod nem lesz.
2017. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
melltartód* sorryxd
2017. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
A pontozást elnézve sokan hordanak koszos ruhát,de ez meg sem lep azután, hogy tudom a munkatársam az 5 fős családjára hányszor indítja el a mosógépet.
2017. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért lettek lepontozva akik azt mondták mossam gyakrabban, igazuk van. Édesanyám is naponta váltja csak ő könnyebben talál, tegnap egy óra alatt felbróbáltatta velem a hölgy a fél Triumph üzletet és EGY darab volt ami tényleg az a "fú de szuperül passzol" volt, még azt is mondanám hogy veszek párat de annak darabja 15k szóval nem ma lesz betárazás, szóval már utálok melltartót venni mert mocsok demoralizáló hogy 20-ból 1-2 ami jó is rám, ezért járok ritkán vásárolni.

A kézzel mosást megpróbálom mert ha berakok a szennyesbe egy ruhát van hogy 2-3 hónap múlva látom viszont a szárítón (már ha látszik hogy az enyém, 2 trikóm elveszett ez éterben mert jó anyámra szóval valszeg azt se tudja hogy nála van)

2017. máj. 6. 12:22
 10/13 anonim ***** válasza:
amikor már istentelenül büdös. nem vagyok finnyás lemeózni. mondjuk ezek csak sportmelltartók kb. szóval majdnem 1 hétig hordok egyet :D lesz*rom :D
2017. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!