Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi az ideális szám a...

Mennyi az ideális szám a ruhákból?

Figyelt kérdés
Egy "rokonom" mindig rinyál, hogy kevés a ruhám. Nekem viszont pont elég. Mennyi általában az ideális? Minden nap más poló/nadrág?

2017. máj. 10. 17:47
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök személyes dolog. Függ attól, mit dolgozol, mi a hobbit, mekkora a lakásod, a szekrényed stb.


Én pl sokat sportolok, valószínűleg több sportnadrágom van, mint farmerem. Annak, aki nem sportol, annak nyilván nem kell ennyi. Nekem egy darab kosztümöm sincs, de nem is dolgozom olyan helyen, ahol ez kellene.

Szoknyát sosem hordok, abból egy darab sincs, farmerem viszont több is stb.


A ruhatár tök személyes dolog, ha annyi ruha elég neked, amennyi van, akkor az pont jó. Szerintem az ideális az, amennyiből változatosan tudsz öltözködni a saját életmódodhoz megfelelően, és nincs olyan ruhád, amit sose hordanál.

2017. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tavaly "elrángatott" egy ruhaboltba, és a saját pénzemből kellett 15ezret költenem. Csak a nadrágot hordom abból, amit aznap vettem.
2017. máj. 10. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

személy szerint - mint shoppingmániás és folyton jojózó csaj az ideális ruhák száma mindig heti 1-2 darabbal több :)

ezt a hóbortot persze turival tudom kielégíteni.

nem követem a divatot, nem érdekel a márka, csak a minőség és a kinézet (krém cuccokat vásárolok darabárasokban, általában az angol tesco, debenhams, elvétve zara, h&m, c&a (és más fastfashion vöröskersztnek dobott címkés) ruháit veszem meg, újonnan.

mivel finanszírozható hóbort és imádok öltözködni, vásárolni (és sajnos most kell is, mert 38-ról 40-es méretre híztam a vizsgaidőszak miatt) így nem tudom elképzelni, hogy a ruhák számának felső korlátja legyen :)


de mindenki maga dönti el. ha van 10-20 jó minőségű, összekombinálható, kedvedre való darab, akkor az is elég :)

2017. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Más miatt nem szabad ruhára költeni.
2017. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "kellett"?? Nem, nem kellett. Azt csak te döntöd el, hogy mire költöd a pénzed, más nem.
2017. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha Te megfelelő mennyiségűnek érzed más miatt ne vegyél. Neked annyira van szükséged és kész.
2017. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!