Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek mi az "ideális" szám?

Figyelt kérdés
21 éves fiúnál, lánynál hány fővel lefeküdni még tolerálható? Tudom, h sok mindentől függ, de kíváncsi vagyok a ti értékrendetekre. :)
2015. okt. 14. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
2-3 max
2015. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, változó.

22/f

2015. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiút, lányt külön értettem...vagy mindkettőre max 2-3?
2015. okt. 14. 15:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány. 5-6. Mindenki addig dugjon amíg fiatal, és nem 5 gyerekes házas édesapa /édesanya
2015. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom,elég kemény vagyok a nőkkel ezen a téren.

Minél kevesebbel volt,annál jobban tisztelem egy bizonyos pontban.

2015. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Mivel a szexuális élet semmit nem mond arról, hogy ki mennyire jó ember, ki mennyire intelligens, tisztelettudó illetve értékes, engem totál nem érdekel az ilyesmi. Nem is szoktam rákérdezni.

24L

2015. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

#6

Hülyeséget beszélsz.

Azért nem hiszem,hogy jókislány lenne az,akin átmegy a fél város.

2015. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A szex és szexpartner számolgatása hülyeség. Az is, amikor valakinek ez a legnagyobb gondja hogy a szerelme szar az ágyban.


Engem egy nőben az érdekel, hogy kicsoda, miben jó, milyen jó tulajdonságai vannak, az tetszik ha tud nevetni (nem idétlenül), ha zavarba tud jönni aranyosan, tud szeretni, és az együttlét nem arról szól neki sem, hogy na vetkőzz, és beteszem neked.


Így hát nálam eddig 1.


26/F

2015. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0 az ideális számomra egy lánynál, 5-6 tolerálható.
2015. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szám. 21 évesen az az ideális, ha már túl van az első párkapcsolati próbálkozásokon, egyik részről, a másik végletet tekintve pedig, ha nem prostituálódik, képes szeretni is a másikat, nem csak a skalpokat gyűjti. Egyformán ítélem meg a nemeket ilyen téren. Természetesen fontos az előélete is, mert az jellemzi az illetőt, ugyanakkor mindig meg kell adni a változás lehetőségét is, és nem ítélkezni a másik felett. Persze ezt inkább már idősebb korosztálynál gondolom, egy 21 éves még alapvetően változásban, érésben van.
2015. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!