Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A legtöbb fényes harisnya...

A legtöbb fényes harisnya miért csillogó fényes?

Figyelt kérdés
Gyakran hordok de mivel kibontani nem nagyon lehet, mindig olyat sikerül vennem, ami csillogó fényes. Olyant szeretnék végre, ami sima fényes, néha látok másokon, hogy kell keresni azokat?

2017. máj. 16. 11:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs müller, én is lycra harisnyákat hordok, de eddig többnyire csillogósakat kaptam, ezeket árulják, nem tudom miért.

És nincs még melegem benne :)

2017. máj. 16. 18:37
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Igazából a csillogós, magasfényű harisnyák akkor mutatnak jól, amikor kevésbé kap fényt, nem közvetlen süt rá- akkor nem csillogó fényű- csak fényes, ha rásüt a Nap, akkor csillogó.
2017. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Én is a Müllert javasolnám. Nagy a választék és vannak kirakva minták. Esetleg szánj rá egy napot, amikor el tudsz menni egybe, valamelyik nagyvárosba, és veszel többet, akkor lesz egy darabig.
2017. máj. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Oké majd megnézem a Müllerbe és kipróbálom a Pascarelt is :)
2017. máj. 17. 09:38
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privátot és küldök neked egyet, tudom milyenre gondolsz.
2017. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem válaszolok harisnyás üzenetekre!

Tegnap vettem egy pascarel szép fényes lycra harisnyát, nem csillogó, tetszik :)

2017. máj. 18. 12:28
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat hogy segíteni akartam! Ígérem nem fordul elő többet! Egyébként te tettél fel harisnyás kérdést,majd lekezelő stílusban kijelented hogy nem válaszolsz harisnyás kérdésekre! Olyan, kissé tudathasadásos a reakciód nem gondolod?! A kérdés persze költői, nem kell reagálnod, nem érdekel!
2017. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem tudsz olvasni? Privát üzenetekre nem válaszolók, kaptam pár harisnyás kérdést, akik erre izgulnak, nem vagyok rájuk kíváncsi!

Ha segíteni akarsz, linkeld be, ahogy másik válaszoló tanácsát is elfogadtam.

2017. máj. 18. 13:17
 19/21 anonim ***** válasza:
Amúgy én is írtam privátot de semmi mögöttes szándékkal nem kell mindenkiről egyből rosszat gondolni én tényleg csak segíteni akartam :/
2017. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyebkent a kerdezo sehol sem irta ki elozoleg, hogy nem ker privatot, tehat nem Tudom mire veri a nyalat...
2017. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!