Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Michael Kors táskára gyűjtök,...

Michael Kors táskára gyűjtök, szerintetek "gáz"?

Figyelt kérdés

Lenne pénzem egyből megvenni egyet, de szeretnék inkabb tobbet felretenni, ezert ugy terveztem juliustol 6 honapig felreteszek 20.000 ft-ot es valamikor februarban meglepem magam egy MK bőrtáskával. (Nem akartam soha koppincs táskát, maximum hasonló kulseju darabokat)

Mit gondoltok erről?



2017. máj. 17. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz?
2017. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát hogy gyűjtenem kell rá:)
2017. máj. 17. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
azt' ki tudja, hogy gyűjtöttél rá? jézus, a gyűjtögetés amúgy miért gáz?
2017. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Mit érdekel más véleménye?
2017. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges,ha azt akarod az eredeti táskával hangsúlyozni,hogy te ezt megteheted. Le rí rólad, hogyha keservesen spóroltál rá,hidd el azok,akik ilyeneket hordanak(eredetit),azoknak nem megrázó összeg kifizetni egy ilyet..Olyan,mintha az átlag ember venne egy 4-5 ezer forintos táskát. Ha viszont tetszik,ne foglalkozz mások véleményével
2017. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Igazabol nem keservesen sporolok ra, csak szokasosan, meg szeretnem megelni a varakozas elmenyet, es szinben hasonlo ruhakat szeretnek vasarolni addigra, szepen oltozok, nem latszana hogy nagyon sporoltam volna a taskara csak kivancsi voltam a velemenyekre. :)

2017. máj. 17. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig a saját pénzemből gyűjtögetek cipőre, ruhára, táskára vagy ami kell.. Egyáltalán nem ciki gyűjteni, és amúgy is szíved joga. Szerintem is inkább gyűjts és vegyél eredetit, ami az esetek 99%-ában jobb minőségileg és kinézetileg, mint a kamu.
2017. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jobb ez, mintha valaki megvenné helyetted
2017. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt szeretnéd,akkor miért lenne gáz?

Én is egy bőr táskára gyűjtök most.Inkább erre gyűjtök, mint hogy megvegyek egyet mondjuk a h&m-ből és tudjam hordani pár hónapig, utána mehetne a kukába..Inkább gyűjtök és olyat veszek,ami tovább bírja

2017. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvettem és imádom! :)
2017. jún. 2. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!