Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen rövidségű sortot...

Milyen rövidségű sortot viselhet utcára egy pasi szerintetek?

Figyelt kérdés
pl. comb felső harmadáig, combközépig

2017. máj. 17. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy hova.

Ilyeneket, amiket a kérdező linkelt, simán felveszek utcára, ha csak a környéken lófrálok, vagy elugrok valamiért a boltba, vagy a közeli hipermarketbe.

(Nyelv)iskolába, munkába mikor igazi 40 fokos kánikula volt vettem már fel combközépig érőt. Legalább nem főtt meg a lábam, de így is volt aki megszólt, hogy milyen rövid, és szerinte kcsit búzás.

Az ilyen térdig meg vádliig érőknek szerintem sincs semmi értelme és még rondák is, báz a legtöbbeken pont ilyeneket látok.

2017. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Azert latsz a tobbsegen pitcsarohaszto hosszusagot mert foglalkoznak masok velemenyevel es inkabb izzad mint a lo csak idegenek elvarasainak megfeleljen!

En is csak ROVID rovid nadragot hordok, de ha valaki emiatt beszol azt vagy orrnyergen verem vagy megkerdezem , amikor tobb eszuk volt a ferfiaknak a 80-as evekre gondolok amikor mindenkin ROVID nadrag volt akkor mindegyik homar volt??

Mert hat akkor ugye kihaltunk volna reg!

Csupan arrol van szo hogy manapsag a logikatlan hiusag divik es egy hulye 100-at csinal alapon oltozkodnek az emberek es az esszeruseg hatranyba szorul.

2017. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A divat ugyebár 40 évente ismétlődik :)

2017. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Na ez már nekem is túlzás. Utcára ilyet nem, de strandra fürdőgatyának simán felvenném.

De mondjuk ez az oldalt magasan felsliccelt fazon nekem annyira nem tetszik.

2017. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Hol találtad a szőrös lábas képet, nagyon tetszik!? :DDD Am combközépig érő simán mehet!!
2017. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szeeegeny ferfiak!

Micsoda diktatorikus szabalyzat mondja meg hogy egy egyszeru rovidnadrag szinte milimeter pontosan meddig erjen!

Kerdezo En szinte shortot hordok mert kenyelmes a jaras is benne eees ami a lenyeg nincs melege a combomnak es a fenekemnek.

Mennyivel tobb eszuk volt a ferfiaknak a 70-es evekben ahogy a linkben is lathatjuk

2017. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem van nagyon rövid farmer nadrágom, ki mondott Férfi, én szeretem nyáron a nagy hőségben, az jobban érdekel hogy minnél lazában vékonyan legyek öltözve.
2021. dec. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!