Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Főleg lányok véleményére...

Főleg lányok véleményére lennék kíváncsi: igaz az, hogy a TEVA szandál mára már fogalommá vált, és gyakorlatilag egyenértékű az antiszexualitás, divatellenesség, a "vele biztos nem állunk szóba" fogalmával?

Figyelt kérdés

Csak mert nekem eddig nem sikerült annál praktikusabb, egészségesebb megoldást találnom a nyári kánikula átvészelésére, ráadásul sztem jól is néz ki.33/f

képet itt találtok "róluk" :)

[link]



2017. máj. 17. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen jól kinéző túraszandál. Nem értem, kinek mi problémája lehet vele. Mellesleg aki a szandál alapján dönti el, hogy szóba álljon-e valakivel, azzal nem is jársz rosszul, ha inkább elkerül. Bár mondják, hogy a férfiak nem szeretik az értelmes nőket...:)

Azért a te korodban már furcsa, hogy ilyen kétségeid vannak. Tizenéveseknél téma az ilyesmi.

2017. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. mindenki azt visel, amit akar

2. 33 évesen még ilyen gyermeteg kérdéseket teszel fel? szerintem itt nem az öltözködésed miatt nem találsz magadnak párt.

3. relatív, hogy kinek mi tetszik. nekem meg nem tetszik, ennyi. de ez csak az én személyes véleményem. páromon, mivel ismerem a stílusát nem tudnám rajta elképzelni, és ő sem saját magán szerintem :D

4. kár, hogy ennyi évesen azt hiszed, hogy egy lábbeli fogja majd meghatározni azt, hogy most egy nő szóba álljon-e veled vagy sem

2017. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyilván nem mindegy, hogy hol és hogyan viseled, és az is tény, hogy van előnyösebb lábbeli is a férfi szandálnál, mint ahogyan van előnyösebb viselet az átizzadt pólónál vagy ingnél is - de könyörgöm, van előnyösebb időjárás is a nyári 40 fokos kánikulánál...


Ha amúgy adsz magadra, tiszta vagy, rendezett, kulturált, és nem ordít rólad, hogy egy igénytelen tahó vagy, nem ez a szandál fogja eldönteni a sorsodat...

2017. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szitu függő, irodai munkahelyre nem biztos hogy elmegy, de utcára, pláne nyaralásra szerintem teljesen jó.

Nőként is van aki inkább sportosabban öltözködik, azt nem fogja zavarni; de aki nyáron is magassarkú szandit, szoknyát, stbt hord, annak lehet hogy tényleg az a kategória amit írtál. Te tudod milyen közegben mozogsz :).

2017. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egyetlen jól kinéző férfiszandál. :D

Hordjad bátran.

2017. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Ha a szinhazba is ezt hordod, akkor ne csodalkozz, hogy prosztonak neznek. Ellenben egy turan, nyaralason semmi baj nincs vele.
2017. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
elmegy, nem jön be különösebben (mondjuk utálom a szandálokat xd), de nem is csúnya.
2017. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem 7 éve van Teva szandálom, nő vagyok és imádom.

Több igényes férfiismerősöm hord ilyet. Én sem vagyok szandál párti, de ezt a márkát nagyon szeretem.

2017. máj. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Számomra nem vonzó az ilyen szandál férfin.

De a tanga papucs sem.

Sajnálom de nyitott cipőkből nem igazán gyártanak olyan férfiasan szépet.

24l

2017. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen lány, nő az illető. Ha ilyen konzumidióta vagy olyan, aki megrögzötten ragaszkodik ósdi szabályokhoz, az el fog hűlni, hogy milyen borzalom, már attól is, hogy egy férfi nem zárt cipőbe dugja a lábát 40 fokban.


Nekem semmi bajom nincs a túraszandállal városban utcára sem, max. komoly irodai munkába nem érdemes felvenni, és határozottan zokni nélkül.

(ami viszont már túlzás lenne, de sztem mindkét nem részéről, és tényleg illetlen is, de mindenki hordja nyáron, az a tangapapucs)

2017. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!