Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egy lánynak venni...

Szeretnék egy lánynak venni ruhát fiuként, de félek, hogy mit szólnak, ha odaállítok a kasszához egy női ruhával. Ez hogy szokott lenni, ilyen sokszor van, nem néznek hülyén?

Figyelt kérdés

2017. máj. 20. 00:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve akkor is furán érezném magam, mikor ott válogatnék a női ruhák között, úgy hogy más nők is ott vannak én meg egyedül, mivel ajándékba lenne ez. Szóval az ilyet hogy szokták megoldani?
2017. máj. 20. 00:04
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy, nem néznek, elég egyértelmű hogy vkinek viszed . De amugy sincs köze hozzá, Bem szólhat semmit
2017. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Ne aggódj, én szoktam férfiosztályról XS-es pólót venni, mert jobb a fazonja. Ott elég egyértelmű h valszeg nekem lesz de még sose szolt be senki. De ha ez zavar, nem fogjak azt gondolni h te akarod hordani
2017. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Sokszor veszek ruhát a páromnak. Az eladók szívesen segítenek is női szemmel a választásban. Nem néznek hülyének, hanem egy figyelmes fiatalembernek, aki meglepi a barátnőjét egy csinos ruhával.
2017. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Mit szólnának? :D

Szerinted az ott dolgozókat érdekli? Meg se nézik, mit veszel, csak szedik le róla a csipogót meg ütik be a gépbe, hadd haladjon.

2017. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Jajj! Ezek a barortalan fiukak!

Annyi no vesz MAGANAK!! Ferfi ruhat nem is a parjanak es ok is leszharjak, hogy mit gondol az elado!

Kicsit tanulni kene toluk a batortalan kisfiuknak.

2017. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
3! Valoszinu, hogy csak nalad egyertelmu hogy magadnak lesz a kerdezonel nyilvan lanynak veheti....
2017. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felpróbálta már a ruhát? :p Mert csak számokból nem biztos, hogy illik is rá.
2017. máj. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma vettem neki ruhát, tudom, hogy nem tuti a méret, de meglepetésbe lesz, úgyhogy max nem jó, akkor majd választunk helyette együtt másikat.
2017. máj. 21. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!