Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi alsónadrágról kérdés...

Férfi alsónadrágról kérdés pasiknak és nőknek?

Figyelt kérdés

Pasik, ti mit szerettek jobban: sztreccs boxer, lógós boxer, fecske, tanga vagy alsónadrág nélkül és melyiknek mi az előnye/hátránya?

Illetve lányok, Nektek melyik jön be jobban? Szerintetek melyik néz ki jobban egy pasin?

Kort és nemet írjatok kérlek!



2017. máj. 23. 12:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Mindenkepp fecske! Jo az alakom mert 21 eve testepitek es nincs mit takargatnom, illetve ez jol ki is hozza es nem sulok bele mert rovid a szara nyaron.

Az meg hogy a csajoknak mi tetszik azt kb. Leszharom...


41/F

2017. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Sztreccs boxert szoktam hordani leginkább. Nekem ez a legkényelmesebb.

Lógóst inkább hidegebb időben hordom, mert melegben megizzad benn a combhajlatom, nincs ami felszívja a nedvességet és olyan kellemetlen érzés. Na meg ha szűkebb gatyát veszek fel, akkor felcsúszik, igazgatni kell. Szóval ezt a típust csak korlátozott körülmények között hordom.

Fecsek kb 10 éves korom óta nem volt rajtam. Nem tetszik, bevág a combhajlatban, stb.

Tangát nemrég rendeltem egyet neten kíváncsiságból. Nyáron, nagy melegben el tudom képzelni, hogy hordom. Kicsit szokatlan érzés, hogy hátul középen bevág, szokatlan. De jónak tartom, hogy csupaszon van a fenekem és a szerszámot is tartja.

Alsónadrág nélkül soha nem szoktam lenni. Nem is lenne higiénikus.

2017. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Lemaradt: 29/F
2017. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Nekem a boxer tetszik legjobban. Mindegy, hogy sztreccs vagy sima.


25l

2017. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

A boxerrel csak a kuszkodes van a fecskehez kepest, a sztreccsesbe beleizzadsz nyaron, a boszaru olyan mint egy rovidnadrag a nyolcvan eves nagyapam hordja ami nem tartja a csomagot csak nyulik a gravitacio miatt es oregemberes , arra meg egy hosszut rohejes felvenni es a szara is felcsuszik kozben ami kenyelmes.

A fecske szabadabb mozgast biztosit es kenyelmesebb mert kevesebb anyag van rajtad.

2017. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

"A boxerrel csak a kuszkodes van a fecskehez kepest, a sztreccsesbe beleizzadsz nyaron..."


Ne sz@r kínai nejlon anyagút vegyél! Van abból is 97% pamut tartalmú és nem izzadsz bele.

2017. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

De abba is beleizzadsz.

Alsógatyának csakis fecske.

2017. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Én kipróbáltam mindent. A lógós boxer legfeljebb nyáron aludni jó a kánikulában. Amúgy utálom, ha gyűrődik a nadrág alatt, idétlen egy valami.


A feszes boxer úgy sz.r ahogy van. Tök kényelmetlen, nekem nem jön be ez a kisnadrág fazon, és feleslegesen melegít is.


A fecske már egész jó, ezt hordtam mindig is, amíg egyszer csak ...


Kipróbáltam a tangát, és meglepően jó találmány, nem is gondoltam volna. Tök kényelmes, messze a legkényelmesebb, nem melegít feleslegesen, nem izzadok bele kánikulában sem, és tartja a szerszámot is. És nem utolsó sorban jól is néz ki, fiatalos, vagány fazon. :) Jó pár éve csak tangát hordok, másfajta nem is volt azóta rajtam. :)

Ja és külön jó, hogy barátnőmnek is nagyon bejön. :)

2017. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
30F
2017. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Sztrecs boxer néz ki a legjobban, fecskével nincs különösebb bajom, tanga párévente egyszer valamilyen ünnep alkalmából jó poén, alsónadrágot meg max pizsama alá ne húzzon amúgy undorító anélkül lenni. A lógós boxer fazontól és színtől függően tetszik.

21/N

2017. máj. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!