Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden elismerésem a csajoknak...

Minden elismerésem a csajoknak, nőknek akik próbálnak megfelelni e világnak! Kezdő traviként néhány órája vettem fel a magassarkúm ami eléggé k. vás! Az a gáz hogy mocskosul fáj a lábam, égnek a lábujjaim! Valami trükk ennek enyhítésére?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne 10 cm-es sarokkal kezdd, fokozatosan legyen minél magasabb a sarka a cipőidnek.
2016. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Egy számmal nagyobbat vegyél,Te béna!
2016. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőnek lenni nem kényelmes :D
2016. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Látod? És ezek után, mikor az ember képébe vágják hogy igénytelen, hát no komment.

Exem csinálta ezt velem.

2017. jan. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs tuti megoldás ez ilyen.én sokszor hordok magassarkút és igen fáj de csinos így kínozom magam.
2017. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van férfiaknak külön tűsarkú cipő, aminek más a belső kialakítása. Női tűsarkúban mindig szenvedni fogsz.

Ha egy számmal nagyobbat veszel, kilépsz belőle.

2017. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én régen 41-es vagy 42-es cipőket tudtam csak venni, mivel 44-es a lábam, de nem volt más a boltokban. Mostanság az ebay-en már direkt 44-es cipőre megyek rá. Nyáron még a kisméretű cipőben próbáltam kint sétálni, de hamar megfájdult a labam, most ősszel a 44-esben meg 8 km-t sétáltam...
2017. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!