Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez hasonló adidas cipőt...

Krisstinho kérdése:

Ehhez hasonló adidas cipőt ismer valaki?

Figyelt kérdés

Volt évekkel ezelőtt egy adidas cipőm, nyers gumi talpa volt ami a sarka felé recés,mint ha lamellák lettek volna, tiszta bőr volt az egész, és a nike-nak van hasonlója de adidas-ban nem találok, tudnátok segíteni esetleg?


[link]



2017. máj. 23. 19:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én márka boltban vettem, azt hogy ott mit árulnak az már egy dolog...A borárosnál van az a duna ház vagy valami ilyesmi a neve ott vettem vagy 10 éve...én is úgy érzem az valami limitált lehetett vagy kifutó esetleg valami retro darab, mert sehol nem láttam többet olyat....viszont sok olyan típust mutattál amit nem is ismertem és nagyon jól néz ki úgyhogy köszönöm szépen :D az idődet is és a segítségedet :D
2017. máj. 25. 21:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, örömmel segítek! Ugyanolyat már nem, de annál sokkal jobbat is fogsz találni az adidas kínálatában!
2017. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az Adidas Country Ripple az a cipő, amit te keresel.
2017. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!