Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ki hord Calvin Clein...

Fiúk! Ki hord Calvin Clein alsót? Megéri 13 ezer ért 3 db?

Figyelt kérdés

ez eredeti?


[link]



2017. máj. 26. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha az van ráírva, hogy Calvin Clein, akkor semmiképp ne vedd meg, tuti hamisítvány. Mondjuk én akkor se adnék 3 alsóért 13 ezret, ha Calvin Klein lenne ráírva, de mindenki maga dönti el, mi fér bele.
2017. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem éri meg. Habár az nem igaz, amit sokan szeretnek hangoztatni, hogy a nagy márkák is ugyanaz a kínai minőség, amit aprópénzért vesz meg az ember, egy pont fölött már tényleg csak a márkanevet fizeted meg. Ezek a gatyák már jóval afölött a pont fölött vannak.
2017. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

komoly férfi nem vesz ennyiért alsót, hiszen nem szórja a pénzt.

elegáns megint csak nem, mert ha van pénzed, akkor sem szabad vele túlságosan hivalkodni. Látszódjon a karórádon, de ne az alsódon.


Egyértelműen divatmajom giggolo / homár kategóriás termék :)

2017. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Fölösleges, semmivel nem tud többet mint a többi gatya. Meg fehérneműt amúgy sem egy életre vesz az ember - egy kabátnál még indokolható a magasabb ár azzal, hogy akár 10 évig is jó, de fehérneműt nem szokás annyi ideig hordani.
2017. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Hacsak nem félig letolt nadrágban jársz, senki nem fogja látni, mi van rajtad, ha meg arra kerül a sor, hogy mégis, akkor már mindegy, mi van rajtad. Esetleg ha a barátnődnek bejön, akkor vedd meg.
2017. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

megmeg vegyél sokat!

-.-

2017. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
biztos nem eredeti.
2017. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eredeti 13e ért?

Én Dieselt hordok az jó. :)

2017. máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pasim szokott hordani, sztem megeri En is szoktam Ck bugyit venni egyik legjobb marka
2017. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy 4000 darabja, mert azért igenis van egy ugrás anyagminőségben az ilyen árkategóriájú alsóknál. Egy CK-nak

nyilván jobb az anyaga, mint egy Tezenisnek, amit én hordok, és nagyon is szeretek, de azért vennék CK-t is, és meg is fizetném. Viszont webshopban ruhát elvből nem veszek próba nélkül, és a vicc az, hogy kb. az egyetlen helyen Bp-n, az Arénában, a P&Cburgban, ahol még a választék is baromi nagy, nem lehet próbálni, legfeljebb kibontja neked a 3-as csomagot kérésre az eladó. Nem veszek ennyiért próba nélkül alsót, minden márka más, egyikből az s-es jó, másikból az m-es, az sem mindegy, brief vagy boxer, mennyire nyomja le, szorítja a szerszámcsomagot vagy csak szépen tartja kényelmesen, stb.

2017. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!