Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem hord nyáron minden...

Miért nem hord nyáron minden férfi, fiú flip flop papucs-ot?

Figyelt kérdés
Nagyon szexik szerintem tőle a fiúk és a férfiak. Főleg ha jóképűek.

2017. máj. 26. 10:56
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
86%
Sok munkahelyen dress code van, és nem vehetik fel. Illetve mint már mondták mások is, semmi tartása nincs, hosszabb sétáláshoz kényelmetlen, hosszú távon ártalmas.
2017. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
87%

# 11


Én hordtam bakancsot.

És nem érdekel, ha valaki flip-flopot hord, én nem tudnék hordani, mert engem zavar, vág, eleve utálom MAGAMON, viszont máson egyáltalán nem zavar, a zokni szandál sem. Nem bánt vele, hát miért zavarna. :D

2017. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
79%

De kérdező, te is érdekes figura vagy.

Csak a jóképű pasikat nézegeted szívesen ilyenekben. És még te lennél megsértődve, ha megszólnának, hogy valami ruhadarab egy nálad feleakkora nőnek áll jól.

Minden esetre egy cipőt nem feltétlenül érdemes kinézetre megvásárolni, mert trendi, hiszen egész nap abban van az ember.

Nekem párom akkor inkább mezítláb járkálna, mint egy ilyen papucsban, mert neki nem kényelmes. Nem tartja a lábát semmi, és ezt nem tudná megszokni.

Amúgy nemcsak a papucsban nem tud beleizzadni az ember lába. Vannak direkt olyan anyagból készült edzőcipők/szandálok, amiknek még a talpa is szellőzik, nem csak a felsőrésze. Sportoláshoz sem használ az ember papucsot, és mégsem kötelező nyáron sem szenvedni a lábizzadástól.

Illetve egy ilyen papucs nem egy szaladgálós darab.

Ha csak ki kell ülni egy fagyira, standra menni, leugrani a boltba, akkor arra tökéletes, de egész nap nekem nőként sem kényelmes papucsot hordani.

2017. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
19%
A 10-es versenyzonek cimeztem a kerdesem nem neked utolso!
2017. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is bejön, ha egy srác flip-flopot visel, főleg ha a vádlijai is rendben vannak. Azért persze a lábai legyenek ápoltak... 23L
2017. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
14%
13-ra gondoltam!
2017. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
94%
Jó részük remélem azért, mert tisztában van vele, hogy nagyon egészségtelen egész nap vagy hosszú távon papucsban mászkálni.
2017. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
72%
#9Ha neked a flipflop papucs számít stílusnak akkor elég nagy bajok lehetnek😂😅Hála istennek nagyon keves fiu hord utcára is ilyen papucsokat.Strandon elmegy,de utcára nem való sem máshova.
2017. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
40%
A flip flop bu zis??Tisztázzunk valamit nekem a flip flop az a lábujjközös papucs Akkor mit hordtok férfiak nyáron?? Szandált? Vagy sportcipöt?? Nem meleg?? Akkor a férjem,apám,báttyáim látens b uzik(mondjuk sejtettem pont ugy néznek ki😅).
2017. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
66%

15-ös

Mert az összes többi lábbeli takarja a vádlit, mi?

A flip-flop papucs egyébként nem tekinthető lábbelinek, ez egy járásra alkalmatlan, olcsó, gagyi lapos műanyagdarab, ami se nem tart, se nem tapad, se nem takar és a lábon sem marad meg.

2017. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!