Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem hord nyáron minden...

Miért nem hord nyáron minden férfi, fiú flip flop papucs-ot?

Figyelt kérdés
Nagyon szexik szerintem tőle a fiúk és a férfiak. Főleg ha jóképűek.

2017. máj. 26. 10:56
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván nem takarja a vádilt a többi lábbeli sem.

Csupán az összhatásra írtam, hogy nekem tetszik.


(Gondoltam ez nyilvánvaló mindenkinek, de ezek szerint neked külön el kell magyarázni.)

2017. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem bekaphatjátok a f***omat, akik b*zisnak tartjátok :D Majd pont ti mondjátok meg hogy milyen öltözet számít homoszexuálisnak.. Én pl. azért hordom, mert kevésbé esik le a lábamról, mint a normális papucs. Otthon standard, kint flipflop. Amúgy ha már itt tartunk, miért gondoljátok annak, hogy aki ilyet hord az már b*zi?


23F

2017. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
63%
Minek kérdezed a véleményünket ha nem erdekel?!Hordjad csak nyugodtan a flip flopodat.😅🤙🏻
2017. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
44%

22-es

Valóban nem bzi. Csak hülye.

2017. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom de azért a ronda,gombás,mocskos,undorító lábát takarjákel.

A rendes széplábu srácok mint én,megörvendeztetem a lábam látványával a csajokat.

2017. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
12%

Én hordok.

Talizunk kérdező?

2017. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 pptomi ***** válasza:
41%
Azért, mert férfi lévén nem érdekel a divat, csak a praktikusság. Ez pedig nem az. Belemegy a kavics, rárakódik a lábamra az utcai retek, zokni nélkül megizzad a talpam, csúszkál, csapkod, hangos. És ráadásul tényleg b uzis. Mint a a mai fiatalokon a tapadós gatya, aminek térdmagasságban az ülepe, három számmal nagyobb pólóval kombinálva, színesen, mint a papagájok. A férfiviselet kényelmes, funkcionális, egyszerű. Bent mezítláb, kint cipő.
2017. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 pptomi ***** válasza:
46%
Nem azt mondom, hogy b uzi aki ilyet hord, de b uzisan néz ki. Ráadásul aki férfiként mondja, hogy bekaphatják a p öcsét(férfiak), abban van valami hajlam. Kapjad be magadnak.
2017. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
60%
mert van ízlésük?:D
2017. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
61%
Biztos jól mutatna a férjemen az öltönnyel kombinálva! :D Egyébként van neki ilyen, de többnyire csak strandoláshoz, kerti sütögetéshez, fagyizáshoz kapja fel!
2017. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!