Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jó ugy öltözködni hogy...

Miért jó ugy öltözködni hogy a fiuk a boxer szélét kiteszik a nadrágbol?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 09:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nekem is szokot néha ha lecsuszik kicsit de az kivétel
2017. máj. 27. 09:30
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Többnyire egyszerű oka van: a boxer gumis derekú, és könnyű, a nadrág /akár farmer, akár szövet/ nehezebb, és öv tartja, amit senki sem húz túl szorosra, mert úgy kényelmetlen lenne. Ezért nem is simul úgy a testhez a dereka, mint a boxeré, és a nadrág 1-2 kilós súlyánál fogva a napi mozgás, járás, leülés, lehajolás, leguggolás, felállás során lecsúszik pár centit a csípőre, mert ennyit enged az öv. Ehhez képest a boxer végig az eredeti helyén marad. Ezért látszik ki már nap közben és este.


De van olyan is, aki eleve így veszi fel, mert szexinek érzi tőle magát

2017. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sosem szoktam kitenni a szélét. Az övemet pedig olyan szorosra húzom (fokozatmentesen állítható textilöveket hordok általában, aminek ilyen szorítós csatja van), amennyire csak tudom. Utálom, hogy ha csak egy leülés után már igazgathatom, rángathatom a gatyámat mert lecsúszik.
2017. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez is csak a fiúknál zavar ugye, a nők kilátszó tangája, segglyuka, harisnyaszéle nem zavar.
2017. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

szerintem az szexi ;)

L

2017. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális fiú/férfi ilyet nem enged meg magának, mert nevetséges látvány
2017. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha eltekintünk azoktól az idiótáktól, akik eleve letolják 5 centivel a farmert, akkor azért van, mert nem hordanak övet, vagy ha hordanak, nem tudják mire való.
2017. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Sok nő ha leül farmerban kivan a teljes feneke, tangája a háta közepéig felér, több csaj harisnya lépésbetétje kilátszik, szóval ez a boxer kilátszódás se vészes.
2017. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt direkt csinálják, csak mert a többi is. Olyasfajta divat ez épp, mint a bokavillogtatás.

Aztán gondolom, sokaknak van ezzel kapcsolatban ilyen-olyan fétise, azoknak ez nyilván őrületesen tetszik.


Másrészt a legtöbb fiú igen csak véznácska, a legszűkebb nadrág a legszorosabb meghúzással is csak csúszik lefele róluk... Hiába extrém skinny az a nadrág, sokuknak még annál is 2 számmal kisebb lenne a valódi mérete. Egy megfelelő méretű nadrág valahogy nincs lenn két percenként az ember feneke közepén, mert nem is tudna.

2017. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as

Azok az idők sajna már elmúltak. Most ha leül egy nő a tüdőgatyájában, akkor a fél háta helyett már majdnem az egész kezd látszódni.

2017. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!