Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyermekkorotokban vagy később...

Gyermekkorotokban vagy később bújtatok bele kiváncsiságból nagymamátok vagy anyukátok bundájába?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor
2017. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem volt a családban bundája.
2017. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

A jelentésnél hiányolom a "a kérdező fétises, a kérdését légyszi tegyétek a szexualitás kategóriába mert semmi keresnivalója itt" gombot.

Nagyon unalmasak vagytok a harisnyás, talpas, szoknya és hosszú bőrkabát fétises fazonokkal együtt, találj valami nőt vagy látogass egy fizetőst ő biztos bundába bújik a kedvedért.

2017. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán volt nekik bundájuk.

Viszont valahonnan örököltünk egy rókát. :)) Na, azt néha viccből a nyakamba tettem.

2017. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hahó te 3-as!A nyolcvanas években a nők fele vagy még több irhabundában járt!Szerinted akkor a 99%-uk utálattal kényszeritette magát bele azokba a kabátokba,mert hogy ez a divat,és mindenképp követni kell?
2017. aug. 4. 21:19
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fétises,csak nagyon vonzanak a bundák.Izgalmas volt hogy anyu bundája "elnyelt",mikor ő nem volt otthon.

Szerintem az emberek nagy része -ahogy nézem-többé kevésbé szereti a szőrméket,de ez még távol áll fétistől.A fétises abban különbözik tőlük,hogy szinte már nő sem kell neki a szexhez-mert ő hapi- csak egy bunda.

2017. aug. 20. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!