Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manzara ruhák megbízható...

Manzara ruhák megbízható minőségűek?

Figyelt kérdés
Konkrétan ez érdekelne. [link]

2017. máj. 31. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ilyeneket ebayről vagy wishről tudsz rendelni fele ennyiért. Túl van árazva nagyon
2017. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Engem is érdekelne olyanok véleménye, akik már rendeltek innen. Nagyon tetszik egy ruha az oldalon, viszont kicsit gyanús. A hozzászólások a ruháknál olyanok, mintha mindet ugyanaz az ember írta volna, csak más aláírásokkal. Én amúgy pont az ebay-es minőségtől félek.
2017. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Én ezt a felsőt rendeltem tőlük:


[link]

Amit kaptam, az nagyjából hasonlít arra, ami a képen látható. Az M-es méretet simán magára vehetné egy XXL-es méretű nő is. Tehát amit kiküldtek, az egy hatalmas méretű rongy, amiből ki van húzódva itt-ott egy szál.

A másik felső:

[link]

Gyönyörű. A fotón. Valójában egy iszonyat kényelmetlen felső, az anyaga teljesen rugalmatlan.

A mérettáblázat se az igazi. Egy másik felsőből bőven elég lett volna az egy mérettel kisebb is...

Visszakuldés? Saját költségen... Kb. 1000 ft-ért...

3 ruhadarab kellett ahhoz, hogy ne doljek be a szebbnél szebb fotóiknak.


És hogy a kérdésre is válaszoljak: a ruhák minősége silány

2017. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én is ezt a felsőt rendeltem meg, S-es méretben. Kaptam egy kb. két XL-es felsőt, belevarrt S-es címkével. Pedig amúgy gyönyörű lenne de így... Inkább nem rendelek tőlük semmit sem most már. Egyébként is szerintem ők is az ebayről vagy a wishről rendelik, itthon meg túlárazzák.

2018. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Én több dolgot is megtaláltam wish-en negyed annyiért. Még a

képek is ugyanazok... Rendeld meg onnan, átverés az egész

2018. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Én is szkeptikus voltam, de mégis rendeltem egy fürdőruhát szezonális leértékeléssel. Pozitívan " csalódtam", jó a mérete, jó az anyaga,pont olyan, mint a fotón.Lehet,hogy csak szerencsém volt? A legközelebbi rendelésnél ki fog derülni.😃
2018. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Sajnos nem jók az én tapasztalataim sem. A méret sem stimmel (valóban nagyobb jóval), és az anyag is silány.
2019. okt. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én eddig két kabátot rendeltem tőlük, mind jó minőségűek, a méretük is pont jó.
2021. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem vált be az oldal. Kabátot rendeltem, erre egy közepes vastagságú silány pulcsit küldtek. Átverés az egész, soha többet manazara webshop.
2021. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 K-at válasza:

Nekem a mai napon érkezett tőlük egy sport cipő és egy ruha.


Cipő:

[link]


Ruha:

[link]


A cipő csúszik a rendes kövön, de majdnem annyira, mintha jégen akarnál sétálni, ráadásul teljesen műanyag az érintése és foszlott a cipőfűző lyukrésznél, darabosan.


A ruha teljesen átlátszó, elképesztően vékony műanyag anyag, aminek olyan hatása van, mintha egy felmosó rongyot akarnál magadra húzni. Semmi tartása semmi vastagsága...


Én nem javaslom őket senkinek sem! A képek csalókák és félre vezetőek az árak a minőséghez képest durván túlárazottak!

2022. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!