Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövidre nyírt mellkassal...

Rövidre nyírt mellkassal felvehetek egy V- nyakú pólót? 19/F

Figyelt kérdés
Mit szóltok hozzá, ha egy rövidre nyírt mellkas szőrzettel rendelkező hímegyeden V nyakú pólót láttok? Köszi a válaszokat előre is!

2015. márc. 12. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Manapság már nem fura az ilyesmi. Főleg, hogy a kondisok közül is sokan borotválják.
2015. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Vedd fel nyugodtan.
2015. márc. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én eleve rosszul vagyok a V nyakú pólótól.
2015. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én már láttam ilyet, csak nem V nyakú pólóval, hanem kigombolt inggel, ami alól kikandikált a hosszú borosta. Nem rendes szőr, borosta! Azt hittem, lehányom az illetőt, akkorát fordult a gyomrom, szó szerint.
2015. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Még azt leírnátok, hogy alapjáraton szereted, ha szőrös egy férfi mellkasa vagy sem és, h úgy mit szólsz hozzá?!


Egy szőrös mellkasú ember akkor ne is hordjon V-nyakú pólót vagy inget vagy állig begombolva csak?!?

2015. márc. 13. 21:13
 6/17 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Én szeretem, ha szőrös a férfimellkas, csak a nyírt borostától vagyok rosszul.

2015. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a férfi szőrös... - azt hiszem, ezzel mindent elmontam
2015. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szóval vagy legyen szőr (de akkor egyáltalán ne vágd, vagy csak egy kicsit, olyan mértékben, hogy ne legyen látványos, hogy vágva van) vagy szedd ki egészen, mintha nem is lett volna... A köztes állapot nem néz ki jól.
2015. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem szeretném leszedni teljesen, viszont ha úgy hagyom ahogy van az is gáz, ne kunkorodjon már ki a pólómból, ingemből..
2015. márc. 15. 20:35
 10/17 anonim válasza:
58%
A V-nyakú pólóval nincs bajom, de a mellkas szőr nekem visszataszitó valamiért..
2015. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!