Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hol lehet normális...

Szerintetek hol lehet normális pólót illetve nadrágot vásárolni?

Figyelt kérdés

Sokszor megyek a ruhaboltokba,de nagyon rossz minőségűt találok vagy nincsen normális varrása vagy az anyaga nagyon rossz és ugyan ez van a nadrágoknál is.Kint külföldön találtam normálisat,de azzal az a baj hogy nehéz a beszerzése.

25/F.



2017. jún. 1. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Muji. Japán cég, de Európán belül elég sok üzletük van és nem is olyan költséges.

Egyébként a h&m conscious vonala sem rossz, illetve pull&bearben is ritka a csalódás nekem.

Egyébként még COS, Tom Tailor stb., drágább helyekre érdemes benézni.

2017. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... én családilag igencsak otthon vagyok a ruhaiparban, szóval bőven lenne kritikai szemlélet, mégis, auchanban, tescoban, C&A-ban, tehát a legolcsóbb helyeken is tudunk úgy ruhát vásárolni, hogy elégedettek legyünk (Ráadásul előbbiekben lehet is kapni normális, klasszikus cuccokat, nem majmolják az agyament mai divatot.


30F



Szerintem túlságosan kritikus vagy.

2017. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!