Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok linkeket jó minőségű...

Tudtok linkeket jó minőségű replikákhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vannak ezek az oldalak ahol replika dolgokat árulnak (gucci, channel,dior stb stb) az érdekelne hogy tudtok linkeket hogy ok honnan rendelik? Megnézném mi mennyi és ha tetszik valami akar vásárolnék. Amit neten talaltam azok nagyja már nem el.

"Jaj de gaz vagy ha nem tudod megvenni ne is hordj ilyet" "szánalmas vagy old meg magad inkább" stb kommentekre nem reagálok. Előre is Koszi aki normális!!


2017. jún. 1. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:

"Jaj de gaz vagy ha nem tudod megvenni ne is hordj ilyet"

"szánalmas vagy old meg magad inkább"

Igazából igazad van. Inkább próbálj olyan ruhákat keresni, amiknek jók a szabásuk és rád illenek. Azzal, hogy nagy márkák nevét rakod ki magadra, csak lenéznek az emberek.

És hidd el, tapasztalatból mondom, fiatal koromban olyan voltam mint te. De rájöttem, hogy ez nem én vagyok.

2017. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!