Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit húzzak fel? Vagy töltsem...

Mit húzzak fel? Vagy töltsem a nyarat hosszú farmerben

Figyelt kérdés

Rengeteg a pluszkiló rajtam ne azt hidjétek hogy csak olyan 10 kg van rajtam, amit le kéne adni, ennél sokkal több, igen, az az ijesztő nagy szám :|

Nem a combom a legnagyobb de az is hatlmas, és olyan vastag kb mint vannak a kínai boltokban ezek a nagy piros pöttyös labdák, kb olyan széles, vagy mint egy vékonyabb faronk, mind ketto akkora.

Lehet nem értitek😔

Így persze a short kizárva. Macskanadrágot meg két ok miatt nem akarok hordani, az első hogy most egyáltalán nem divat második hogy az nem szorítsa le a hájamat. Úgy értem nem okyan ,,szoros'' vagy hogymondjam, szigorú (ez hulyen hangzik) pmint a farmer, hanem nyúlik és laza. Én nem szeretem magam farmerokban szorongatni, ezert nem kicsiket hordok de azok valahogy szűkebb a száruk nem tágulnak így visszafogják picit a hájamat.

Mit huzzak fel nyarra?



2017. jún. 3. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hosszú szoknyákat meg ruhákat.
2017. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vékonyabb anyagú 3/4-es farmert
2017. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen ruhákat keress: [link]

Sok helyen lehet kapni egész olcsón is.

2017. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a szoknya a legjobb megoldás, az csinos, nőies és még kényelmes is, szellős, nem sülsz meg benne, de mégis eltakar. Ha húzol alá harisnyát, akkor valamilyen szinten az is "összefog", de nyilván nagy melegben ez nem opció, de lehet kapni alakformáló fehérneműt is (bár mondjuk lehet, hogy az is meleg, nem tudom...).Valamint vannak ezek a vékony anyagú, lazább nadrágok...nem tudom, hogyan hívják őket...Nekem is van és én például nagyon szeretem őket. Ilyesmikre gondolok:

[link]

2017. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kaprinadrág, laza, szellős ruhák és szoknyák:


[link]

2017. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lenvászon nadrágok, különféle ruhák és szoknyák. Viszont ruhák esetén érdemes valamilyen kisnadrágot húzni alá mert a combjaid gyönyörűen kitudnak dörzsölődni az pedig nem túl kellemes.
2017. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyáron szünet van (már ha sulis vagy még), otthon úgy öltözhetsz ahogy akarsz, senki nem lát. Szeptemberbe van már csak az a meleg idő oda pedig felveszed amiket a többiek ajánlottak :)
2017. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!