Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hülyének néznek ha a nyáron...

Hülyének néznek ha a nyáron hosszú ruhákat hordok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégesve a testemmel. Ez okból szeretem eltakarni, rejteni magam. Arra gondoltam ,hogy a nyár folyamán is bő pólókat valami felsővel, vagy pulcsikat hordanék, mindezt természetesen hosszú nadrággal. Eddig is így öltözködtem, csak nagyok feltünő lenne ez nyáron?

2017. máj. 30. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed...
2017. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs testképzavarod?

Lehet csak te úgy gondolod, hogy nem jó...


Ha vékony ruha, akkor elfogadható.

2017. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én képeden szerintem is gondolkozz el egy picit.


Egyébként nyáron is lehet csinosan öltözködni sokat takaró ruhákba. Válassz lenge anyagokat, vékony pamutot, lenvásznat. Az overálok és maxi ruhák most is divatosak amennyiben lány vagy sokat takarnak, kényelmesek csinosak és abban garantáltan nem néznek hülyének.

2017. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
inkább bámulom a buszon a kövér testedet mint szagoljam a büdös izzadtság szagodat
2017. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 4-es, max a sovány testem tudod bámulni. (:
2017. máj. 31. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

nem is értem

ez lesz az első nyarad?

2017. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nem ez lesz.. de eddig mindig azt vettem fel amit akartam, rövidnaci , trikó. Egyszer tettek egy megjegyzest ,hogy látszik hogy nehezebb vagyok a másik lánynál. (ugyanis ugyanolyan magas a voltunk/vagyunk csak én pár kilóval nehezebb.) A lényeg az hogy e miatt nem e miatt de a tél alatt elég sokat fogytam..
2017. máj. 31. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
én is hosszú nadrágot hordok, de vékony anyagúakat. engem pl zavar, ha kilóg a testem nagyrésze a ruhám alól. vannak vékony anyagú nyári ruhák, amik takarnak is. egyszerre lesz komfortos és nyárias is. szerintem próbáldmeg. én se vagyok szupermodell, sőt :D
2017. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocs: ha sovány vagy, akármit felvehetsz, jól fogsz kinézni benne. irigyellek.
2017. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!