Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebayről meg "merjem" venni...

Ebayről meg "merjem" venni ezt a táskát ekkora összegért,100%os értékelés mellett?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jún. 3. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem volt már (kevésszer mondjuk), hogy kisebb értékben rendeltem meg és nem jött meg, szóltam az ebaynek és egyből visszautalták a pénzem. Szóval szerintem próbálkozz meg vele, ha szeretnéd
2017. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az eladó értékelését nézd meg, ha sokan megvannak elégedve, akkor nyugodtan rendelheted.
2017. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eladó értékelését olvasva, elégedettek. Jó, áru, időben szállít.. Én ha ilyen táskát akarnék megvenném ( de mondjuk nekem nem kéne, mert az árához képest nem egy nagy szám ez a táska)
2017. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem van nagyban, nagyon szeretem. :)

100% az ertekelese, lehet megprobalom :)

2017. jún. 3. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon aggódnék hogy mennyit fognak erre vámkezelésen rádobni. 170 USD felett vám mellé 27% áfát is rá kell fizetni, úgyhogy egy +15-20 ezret még számolj hozzá ha megrendeled.
2017. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oda van írva plusz költségként 42886 forint.... szóval egy százas a táska
2017. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha elkapják vámon.. be lehet vele szopni, de nekem sok ilyen drágább tárgyam átjött vámolás nélkül.

szóval készülj fel az extra költségre, de ne lepődj meg ha nem vámolják.

2017. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!