Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyiért lehetség...

Szerintetek mennyiért lehetséges eladni egy Calzedonia bikinit amit anno 14. 000Ft-ért vásároltam?

Figyelt kérdés
Sajnos minden évben eljátszom hogy új bikinit veszek de nincs sok értelme mert soha nem hordom. Ez a bikini is max ha 2x volt rajtam,szekrényben áll. El szeretném adni de nem tudom mennyiért lenne érdemes. 14.000 volt eredeti áron. Szerintetek? 7000-8000Ft-ot még lehet érte kérni vagy sok mert mégis használt.. nincs már címke stb de tényleg szinte új..
2017. jún. 6. 22:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
4000 max. használt bikinit nem fognak többért venni, ez egészen biztos. nem fogja érdekelni őket ahogy bizonygatod nekik, hogy nem is volt rajtad. nem bántásból, tényleg. de ilyen intim darabokat nem nagyon vesz senki használtan. főleg hogy ilyen gagyibb boltokban 1-2 ezerért lehet venni újat.
2017. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!