Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz a sápadtság?

Szerintetek gáz a sápadtság?

Figyelt kérdés
Nagyon fehérbőrű vagyok, de szeretem a vékony,pántos felsőket, ruhákat,szoknyákat és így virítanak a fehér lábaim, karom stb, ha ilyen ruhákat vezsek fel.. Az egyik barátom megjegyzést tett rá, hogy elég gáz.. :D Az a helyzet, hogy napozni hiába napozok, mert nem fog meg a nap, maximum leégek, de barnább akkor sem leszek. Szóval, szerintetek gáz a virító fehér láb?

2017. jún. 14. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Egyátalán nem gáz vagy csak én nem foglalkozok vele

Nekem annyit szoktak meg jegyezni hogy olyan fal fehér vagyok meloban még a vásárlók is néznek ezzel a "ez se látott mèg napot " nézésükkel :)

Ne foglalkozz mások véleményével .

2017. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Olyan nincs, hogy egyáltalán nem fog a nap.

Legkésőbb tavasszal el kellene kezdened szoláriumban alapozni a bőrödet. Heti egy két alkalommal rövid időre. A szoliban kérdezd meg, hogy hány percet javasolnak?

Két hónap alatt felkészíted a bőröd úgy, hogy nyugodtan elkezdhetsz napozni. Arra nagyon vigyázz, hogy ne égj le!

2017. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Én imádom a porcelán bőrt. Direkt kerülöm a napot, sose mennék szoliba. Néha használok ilyen termékeket is, amik segítenek megőrizni a tiszta színemet és fakítanak, ahol szükséges. Számomra visszataszító ez a csokibarna divat, csak roncsolódik, öregedik a bőr tőle. (A természetes barna bőrszínnel nincs bajom!) Most nyaralás alatt is igyekszem majd mindent megtenni, hogy elkerüljem, nehogy megkapjon a Nap... Szóval kinek mi.


20/L

2017. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
nem. én is hófehér vagyok, de nem zavar. ha valakinek meg nem tetszik nem kötelező rámnéznie :D
2017. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is fehér bőrű vagyok, tavaly párom kipróbáltatott velem egy trükköt és nyaralás alatt nem égtem le, hanem barnultam.


Íme a recept, próbáld ki. :)

1. pucolj meg néhány sárgarépát és vágd fel őket karikára

2. pucolj meg és vágd fel kis darabokra egy fej vöröshagymát

3. egy kevés olajon puhítsd meg a hagymát

4. mikor megpuhult a hagyma tedd bele a répát

5. főzd a répát addig, amíg puha nem lesz, de ne legyen nagyon puha, lehet akár egy picit keményebb is

Természetesen kavargasd az összetevőket főzés közben


A hatás garantált lesz. :)


Kérdésre a válasz: te hogy érzed? mert az, hogy kinek mi gáz, az egyénfüggő. ha te annak érzed, akkor tegyél meg mindent azért, hogy ne legyél ennyire sápadt. ha meg nem zavar, akkor meg ne foglalkozz más véleményével.

2017. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Az egyénnek kell eldöntenie hogy gáznak érzi vagy sem.

Inkább veszélyesnek tartom, mert a fehérbőrűek hamar leégnek, de akkor te szerencsés vagy. Nekem speciel az az egyetlen bajom van a fehér bőrömmel hogy foltokban égek le. Inkább eljárok szoliba hogy egyenletes barnaságom legyen. Nemm kell odakozmált szolis csirkéig barnulni:D

2017. jún. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg önbarnító?
2017. jún. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is nagyon fehér a bőröm, egyedül a csokicsöves szolinak van hatása, de mostanság az nem megoldható, hogy oda eljussak, mivel nem abban a városban van ahol lakok. Engem egyébként nagyon zavar, a karom hamar lebarnul, de a lábam nem. Ha elmegyek valahová akkor általában szoknyát vagy egyberuhát veszek fel egy nagyon-nagyon vékony harisnyával, ami nem feltűnő, hogy az van rajtam.
2017. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én őszintén ezt büszkén vállalom. Nem érdekel a barnaság, sohasem érdekelt. Mindig mondták kollégák,anya hogy olyan fehér vagy,miért nem mész szoláriumba.Nos, azt a választ érdekes módon nehezen értik meg ma az emberek,hogy "nekem tetszik a fehér bőr". Nem tudnak mit kezdeni vele, csakhogy engem ez nem érdekel.

Ráadásul sötét a hajam,közép aranybarna, kékeszöld a szemem és nagy a kontraszt amit imádok. Nekem a klasszikus szépségideál tetszik a mai napig, mondjuk Elizabeth Taylor típus. Szerintem sokkal szebb még sok mostani fiatal pirított csirke.


Akik erősen szoliznak már fiatalon ráncosodni kezd a szemük körül,ezt nagyon megfigyeltem. Én 35 éves leszek és nincs rajtam ránc,azt hiszik 24 vagyok,pedig nem.

A nem természetes barna bőrön amúgy is látszik a mesterséges szín. Nem szép,csak divat. A divat pedig sokszor nem az egészségről szól legtöbbször. Én az egészséget választom és nem teszem tönkre a bőrömet szoláriummal.

2017. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,még annyit! Ne szégyellje már senki a természetes bőrét!! Egyszer voltam szoliban, pigmentfoltos lettem,na ott befejeztem.

Nem kell a tömeg után menni,nem kell a divat szerint tenni ha valami nem áll jól,kész.

Nekem például nem tetszik a rózsaszín,mégis mindenhol azt látom az üzletekben.Hol felveszem-e? Soha! Azt veszem fel ami jól áll,ami tetszik.

Nem kell mások véleményére adni,vagy szégyenkezni ezek a dolgok miatt. Szomorú hogy egyáltalán ez ilyen fontos lett a nőknek. Ráadásul a fehér bőr fiatalít. :)

2017. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!