Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Zarában miért olyan bunkók...

A Zarában miért olyan bunkók az eladók?

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Alacsony fizetés, magyar munkaerő meg nem becsülése. Az ország nagy részére igaz a bunkó modor, a savanyú pofa, az elégedetlenség.
2017. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Bunko boltba (sznob parasztoknak lett kitalalva) milyenek legyenek?

Alkalmazkodnak a felsobbkorbol szarmazo vevokorhoz, azok is ilyenek.

Nem kell odamenni es tamogatni ezt a bunko lancolatot.

2017. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Felsőbb kör? :D :D Na ne már... :D Egy Zara?

Akkor egy luxus üzletben hogy kellene viselkedniük az eladóknak? Bemész és aládrúgnak? Vagy felpofoznak? :D Elárulom nem, a popódat is kinyalják!


Zarában sokat képzelnek magukról az eladók. Tisztelet a kivételnek! Sok köztük a bunkó, de van 1-2 nagyon kedves! Valamilyen szinten megértem, sok bunkó vásárló is van. Igazi prolik, akik azt hiszik, hogy valakik, mert Zaraban vásárolnak. Pár hete is láttam, ahogy az eladólányt undorító stílusban, emelt hangon osztotta ki egy nem idén barnult kedves vásárló, mert nem vették vissza a hordott, lecímkézett, büdös cuccot tőle. Biztos bele tudnak fásulni ebbe, de az én részemről pedig elvárható, ha én kedves vagyok, akkor ők is legyenek azok. De ritka, hogy azok sajnos...

2017. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Én eddig normálisakkal találkoztam. Egyszerű a válasz: sok a suttyó tahó.
2017. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
3. válaszolónak is igaza van. Egy részük tényleg azért bunkó, mert a vásárlóréteg is bunkó. A másik részük pedig elhiszi magáról, hogy mekkora dolog a zaránál dolgozni és ezért nagyképűek. (A zaránál, ahol a ruhákat, cipőket, kiegészítőket, nagy és neves divatcégek ötleteiről koppintják le. Csak sokan ezt nem veszik észre, mert nem járnak nyitott szemmel a nagy világban.)
2017. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki tudja, hogy koppintások, de mivel megfizethető, ezért persze hogy oda mennek. Én is vásárolok ott, mert a sok százezres tervezői változatra nem is lenne pénzem.

Velem nem voltak még bunkók, savanyú arcot vágtak már, de az alap kb. :D

Nővérem, anyám viszont panaszkodott már, hogy milyen bunkók.

Gondolom nem egy leányálom ott dolgozni, Úgyhogy ezzel kompenzálnak.

2017. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kis off - "Mindenki tudja, hogy koppintások" - emberek töredéke, ha tisztában van vele. Rengeteg ember villog, hogy így zarás cucc úgy zarás cucc, és fogalmuk sincs róla, hogy mi folyik a háttérben.
2017. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ritkán kérem az eladók segítségét, de eddig még mindig nagyon kedvesek voltak velem. Persze lehet, van köztük bunkó is, vagy rossz napjuk van néha, de nem hiszem, hogy direkt a bunkókat veszik fel.
2017. jún. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!