Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyári melegben punk koncertre...

Nyári melegben punk koncertre elég a tornacipő? Vagy inkább így is acélbetétes bakancsban menjek a pogó miatt?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mi rosszabb,ha izzad a lábam a bakancsban vagy ha széttapossák a lábujjam.

2017. jún. 15. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Miert taposnak szet? Lokj mindenkit ki a getzcibe az intimszferadbol es kesz.
2017. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha mindenkit félrelökök(mert ez a pogó lényege tulajdonkép) akkor is simán összetapossák bárki lábát ><
2017. jún. 15. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Koncertre csak betkós bakiban. Főleg, ha pogózni szeretnék :)
2017. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Én nem szeretek koncertekre bakancsban járni,sosem taposták annyira össze a lábam,hogy komoly baja lett volna,pedig azért nem 1 jó pogóban volt részem.Ha sérültem sosem a lábam sérült meg.Szerintem elég a tornacipő.
2017. jún. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Szerinzem ne kockáztas. Menj csak bakancsba. Ha este fele lesz a koncert akkor nem is fogsz belerohadni.

Nekem nem egy bakancsom ment szét pogó miatt. Le lett róluk nyúzva a bőr. Most képzeld el ha torna csukában lettem volna...

De te tudod

Amelyikben kényelmesen érzed magad abba menj

2017. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Átgondoltam,elég messze lesz ezért inkább süljön be egész nap a lábam,de nem kockáztatom hogy másnap strandpapucsban kelljen hazamennem><
2017. jún. 16. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Bakancs jobb.
2017. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!