Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet, hogy emiatt (is)...

Lehet, hogy emiatt (is) nyúlnak ki a nadrágjaim?

Figyelt kérdés
Sok nadrágom és bugyim dereka egy idő után kinyúlik. Most gondoltam arra, hogy az is lehet az oka, hogy a WC-n térdig húzom le ezeket, és utána törlésnél szét kell húznom a lábaimat. Tudom, hogy idővel kinyúlnak magától a viseléstől is, de lehet, hogy a fenti szokás is elősegíti? Vagy ez hülyeség?
2017. jún. 20. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Azért nyúlnak ki, mert ilyen vacak anyagból vannak. Sajnos, szinte mindegy milyen márkát veszel.
2017. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk nem nyúlik ki. Mekkora terpeszben állsz te?
2018. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem annyira nagy terpeszben.

De egyébként kinyúlhat ettől is?


Mert tudom, hogy a hordástól is nyúlik a nadrág dereka, de nem akarom még jobban elősegíteni.

Az viszont nem kényelmes, ha bokáig húzom le a cuccokat.

2018. máj. 6. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy kinyulhat ettől.
2018. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk nekem sem mindegyik nadrágom nyúlik ki...

Érdekes, hogy a cipzárosok dereka ki szokott kicsit nyúlni idővel, de ennek nem hiszem, hogy a wc-s terpesztés az oka, mert egy ilyen nadrág dereka még nagy terpeszben sem tudna olyan mértékben feszülni a térdeknél, mint egy cipzár nélküli nadrág.

2018. máj. 18. 00:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mosástól megy tönkre esetleg mert rossz minőségű.
2018. máj. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!