Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az mennyire divatos hogy...

Az mennyire divatos hogy boxer szélet kint hagyom nadrágbol direkt?

Figyelt kérdés
Ha kint hagyom akkor márkás boxer legyen???
2017. jún. 23. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még véletlenül se hagyd kint légyszíves. Az egyik volt osztálytársamra emlékeztet, ő hordta így még 3.ban:D szerintem igénytelenül néz ki, de ez csak az én véleményem.
2017. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Putri cigánysoron meg buta 10-12 éves raj tinigyerekeknél menő, értelmes embereknél iszonyat gáz.
2017. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon ciki és gázos.
2017. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha rapper-troger gyerek vagy, aki lazán öltözködik, sztem szexi :D más esetben szerintem se rakd ki
2017. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mint a nőknél a tanga széle és a harisnya gumis része kilátszik.
2017. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Menő. Én is úgy hordom, pedig 30 feletti üzletember vagyok.:) Csajoknak bejön. És nem is tudnám máshogy hordani, mert a nadrágom mindig alacsonyabban van, mint a boxer, és a hasam sokszor szabadon van haspóló miatt.
2017. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

OFF: #6 Képzelem, milyen komoly üzletember lehetsz...


ON: Elképzelhető, hogy bizonyos körökben még divatos(az én környezetemben már egy ideje nem látni ilyet), de attól még idióta, tahó szokás. Ne csináld.

2017. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
7: senkit nem érdekel, hogy hogyan öltözködsz vagy hogy nézel ki, ha jól csinálod amit csinálsz.
2017. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!