Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúknak nyárra valami gatya,...

Fiúknak nyárra valami gatya, ami nem rövidgatya, de mégsem sül bele az ember annyira?

Figyelt kérdés
PL. ilyen joggereknek a 80%-a gázul néz ki szerintem, a bokavillantó feszes gatyák többsége lányos... valami jót tudtok?

2017. jún. 25. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lenvászon. Az egyetlen, amibe nem sülsz bele, ha muszáj hosszúnak lennie.
2017. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Az epp a rovidnadrag!

Ha nem kapsz shortot csinaltass magadnak varrodaba,En is igy tettem es nem rohad bele a combom ezekbe a terdig ero szharokba.

A feszesbe mi a lanyos?

A nok ferfi acelbetetes bakancsba noiesek?

2017. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólás eléggé miafax kategória XD
2017. jún. 25. 21:42
 4/17 anonim ***** válasza:

Sima térd gatyával mi a bajod??


[link]


Vagy varras magadnak forró nacit😅 kérd el 2#-től a telszámot.

2017. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A szűk nadrág - ami mostanság divat, rád tapad és ezért meleg. A megoldás a lazább szabású lenvászon, ami átszellőzik és nem tapad rád, van egy szellőző levegő réteg az anyag és bőröd között. Nem véletlen, hogy a trópusi hagyományos ruhák hosszúak és bővek: lobognak a test körül és az így keletkezett légmozgás jól hűt.
2017. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nekem éppenséggel nincs bajom vele, csak nem vehetem fel. A próbálgatásokat meg már unom.

Ezek a bokavillantó nadrágok vagy szűkszabásúak mint állat, (pull&bear és társai, 50 kilós ecsetfejű gyerekeken nagyon jól néz ki biztos, én kihagyom), vagy buggyosak mint egy retardált birkapásztor...

Joggereknél is egyik méret sem jó, vagy buggyos vagy szűk az alsó lábszáramra.

2017. jún. 26. 00:21
 7/17 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, nőként ugyanígy évek óta szenvedek a kínosan elszabott, anyaghiányos göncöktől. Szerencsére van még néhány butik, ahol még lehet kapni nem kínai, használható szabású ruhákat...

Sajnos nincs ötletem, hol vásárolj...

2017. jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

4! Szerinted mi baj lehet ezekkel a nevetseges kenyesen a terdig ero szharokkal?

Talan az hogy nincs is ferfi akin nem ezeket latod , semmi ertelmuk mert ennyi erovel viselhetnel hosszut is es bepallik a combod , shegged bennuk.

Szinte egyenruhakent viseli minden pasi mint az oltonyt.


Peldaloztam kerdezo arra amit irtal, hogy egy szuk gatya ha szerinted lanyos nem ertem miert foglalkozol vele, a csajok sem noiesek a ferfi bakancsba megis hordjak! Te se foglalkozz vele!

2017. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy térdig érő, meg egy bokáig érő gatya között igen nagy különbség van komfortban.

Pl minimum 25-30%-kal nagyobb felületen tudjuk leadni a hőt, de ha még azt is figyelembe vesszük, hogy a térdig érő lazább és ezért jobban cserélődik alatta levegő, inkább +40%.

2017. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Koszonom a kimutatast!

Akkor fokozzuk meg, ha ilyen kis reszen mar jelentos a holeadas,akkor kozel 40 fokos melegben miert nem rovidebb nadragban vannak a fiuk mint a lanyok?

Ja! Mert lehet nekik tobb eszuk van es batrabbak?

Mindegyik fiu jatsza az eszet,hogy mekkora nagy kan ,de ha vetkozni kell akkor inukba szall a batorsag es inkabb izzadnak csak hogy ferfiak maradjanak.

2017. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!