Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stílus váltás (Help me)?

Stílus váltás (Help me)?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nos 14éves làny vagyok, vékony 160cm magas kb 44kilo :/

Nos egészen idàig jól éreztem magam a ruhàimban ,néha még csinosnak is éreztem magam ezzel a hülye téglalap alakommal... Viszont mostanàba egyre jobban zavar, az alakom és màr nagyon unom a " cicanaci +felső kombót.. Az az igazság hogy rosszúl érzem magam benne. Hogy pl az emberek megszólnak ,hogy mennyire vékony vagyok.. Sajnos hízni nem tudok..

A lényeg. Sportos stílusra szeretnék váltani .. Itt amit értek. Bő nai az alján szűkűlő és egy sima póló sportcipővel stb. Meg sapival.. Nagyon tetszik mostanába ez a stílus. Igazából ennél más véleménye nem érdekelne..

Higyan kezdjem el ezt az egészet? Új ruhák beszerzésével.?:)

Előre is nagyon megköszönném a kedves válaszokat!



2017. jún. 26. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Bő naci*
2017. jún. 26. 17:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem. Hogy máshogy kezdhetnéd a stílusváltást, ha nem új ruhákkal? (ha már meg van az új stílusod)

De egy másabb fazonú pólóval, blézerrel is tudsz csalni az alalkoddal. Illetve nem is hoznod hanem valami formásító tornát kéne kipróbálnod (úgy is itt a nyár), és igazából most fogsz még csak nőiesedni szóval ne búsulj!;)

+egy stílusváltás sok pénzbe kerül, mindenképp beszélj erről előtte a szüleiddel!

[magáról a stílusról meg annyit, hogy nem kell midnennap egy azonos "trendet" követned, hordhatsz egy nap ilyet, másnap olyat, persze ne szöges ellentétei legyenek egymásnak]

Amúgy tudnál képet linkelni a kiszemelt stílusról?

14/L

2017. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha megtalálom hol tudok küldeni XD
2017. jún. 26. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Első körben vennék egy laza nacit. Pólók vannak gondolom a szekrenyedben. Lehet kiturve, beturve, vagy úgy, hogy csak a póló egy része van beturve.

Ezeket a nacikat fel lehet venni csini és sportcipovel is.

Nyilván nem fogod azonnal lecserelni a ruhatarad, mert az sok pénz. De egy naci meg mondjuk egy stilusba illő sapi beleferhet. Következő hónapban megint valami.... táska pl.

Ilyeneknel igyekeznek markasat venni... converse táska, BP shop sapi vagy new era.... converse cipő vagy vans. Ruhadarabokat nem feltétlen kell márkás, elég ha a kiegeszitoid jobbak.

2017. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom!😊
2017. jún. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!