Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok adni némi öltözködéi...

Tudtok adni némi öltözködéi tanácsokat, stílus tanácsokat egy chubby fiúnak? NEM kövér, hanem csak husi.28f

Figyelt kérdés
Lassu anyagcserém van. Napi szinten mozgok sokat, de így is van rajtam husi. Vannak azért izmaim is, a lábam tök izmos és a karom is. NEM vagyok pocskos, inkább széles és pufibb. Nem vagyok elhízva sem de van rajtam egy kis hús. Próbáltam már diétázni és napi 1000 kalóriával és a mostani napi 10-15 km-nyi sétával tudtam tartani pár évig a 73 kg-ot míg nem gyomorfekélyt kaptam a sok szartól. most olyan 92 vagyok és NORMÁLIS adagokat eszem. igyekszem salikat és grillezett husikat enni javarészt.
2017. jún. 22. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj bizonygatni 5 soron át, elhisszük, na de a lényeg, hogy milyen stílusokat ismersz/teccenek? Milyen helyen dolgozol? Hogy ne csak össze vissza kapd a sok információt.
2017. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zavaróan hat ennyire kifejtve a súlyod és a külsőd. Teljesen irreleváns az öltözködés szempontjából, hogy miért nézel ki úgy, ahogy.

Szintén mackós srác.

2017. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mentegetőzés.

20 kilót felszedni, csak úgy...

2017. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En is orulnek ilyen tanacsoknak 16/F
2017. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!