Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jellemző az ha...

Mennyire jellemző az ha manapság a fiúk olyan 15-20 év körüliek szoknyát vesznek fel néha?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést mert teljesen le vagyok döbbenve, már jó ideje ezen jár az agyam.

Kb 1 hete láttam egyik fiú ismerősömet aki 3 házzal lakik tőlem, nem igazán vagyunk jóba, csak néha szoktunk beszélgetni és ennyi. Akkor pár napja azt vettem észre hogy megy az utcán valószínűleg évzáróra ment a sulijába mert ünneplőbe volt, viszont nem tudtam hova tenni a dolgot mert annyit láttam hogy egy matrózblúz van rajta és egy fekete szoknya, de nem is olyan rövid szoknya volt igazából hogy is mondjam térd alatti szoknyába ment és a vicc az hogy férfi lakkcipő volt rajta. Teljesen ledöbbentem a látványon, akkor köszönt nekem, én meg visszaköszöntem udvariasságból de csodálkozva néztem hogy most tulajdonképpen mit is látok. Aztán jó 2 órával később amikor elvittem a kutyát sétálni akkor láttam hogy jön hazafelé, akkor leszólítottam hogy már csak kíváncsiságból árulja el hogy most azért öltözött így mert vesztett egy fogadást, vagy mert ő meleg vagy más baja van. Még ha azt mondta volna hogy fogadást vesztett és ez volt a "bünti" hogy lány ruhába kell mennie sulis évzáróra akkor még meg is értettem volna a dolgot. A válaszán nagyon meglepődtem mert azt mondta hogy ő szerinte ez totál normális a mai világban, és az osztálytársai sem cikizték ki meg sok helyen olvasta interneten hogy a fiúk is szoktak ilyet viselni, és ezen teljesen elsápadtam, ezen kattogott az agyam. Nem azéért de 23 éves nőként én még ilyet soha sem láttam, pedig nagyon sokat jártam emberek közé, sok iskolai ünnepélyen voltam, és ismertem is még gimiből egy meleg srácot aki néha nőiesen öltözködött, de sosem láttam szoknyába ünnepségeken sem. Akkor egyszerűen nem értettem a dolgot, és már gondoltam felteszem a kérdést hogy mások mit láttak, vagy gondolnak erről, oké hogy melegbe jól esik a szoknya, nőként sokkal praktikusabb mint a rövidnadrág. A páromnak ezt el sem mertem mondani, mert tudom milyen előítéletes főleg az ilyenekre nagyon tud haragudni, és ezt nem is szeretem benne, mert képes lett volna hetekig mondani ezt, meg ha meglátja a srácot mert ő is ismeri általam, tuti szétoltotta volna, és ezt meg nem akartam.



#fiú #szoknya #lányruha.
2017. jún. 24. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Nem jellemző, azért mert 1-2 fú felveszi, vagy más női holmit, még nem jellemző. Angol diákok pl a héten szoknyába mentek iskolába, tiltakoztak, mert nekik nem lehetett eddig rövidnadrágot venni az iskolába-de nem verték meg őket és nem is bzizták le őket-a gulyás férfiak is egyberészes szoknyaruhát hordanak-a lovas betyárok.

Amúgy biztos nem fog divat lenni, ahogy a harisnya se lett divat-akinek szimplán bejönne a harisnya-az se vállalja fel, mert megbélyegeznék, te is egyből melegnek és defektesnek nézted, ezért nem fogsz rajta kívül mást látni biztos.

2017. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet pl ilyen oka is:

[link]

2017. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valami más oka volt; és csak hülyített amikor ezt mondta.
2017. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

....erdekes ezen kivagy akadva kerdezo?

Akkor ehhez mit szolsz?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Ha nonek szabad ferfinek oltozni,vissza fele is igaz...

2017. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tévedsz!Pár száz éve még mind " uniszex volt " szoknya,magassarkú,harisnya ( a férfiak majd 400 évvel korábban viseltek harisnyát mint ti lányok ) Én is így öltözök : Szoknya, harisnyával,néha körömcipővel ( és fiu vagyok )
2017. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Skócia területén belül teljesen, Magyarországon... Hát, itt már kicsit érdekesebb. De az tény, hogy régen a férfiak (most itt elsősorban a királyokra gondolok) is hordták különösebb szégyenérzet nélkül. Én személy szerint még nem találkoztam szoknyás fiúval. Na jó, Conchita kivételével. Mindenesetre szerintem ne foglalkozz vele, legfeljebb még rajtad kívül páran megbámulják.
2017. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!