Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete felső alá fekete...

Fekete felső alá fekete melltartót vesztek vagy testszínűt? (az is jó megoldás? )

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Fekete alá tökmindegy, mit veszel, nem látszik át. Hacsak nem az a nagyon vékony lenge nyári felső, az alá feketét (most jobban nem tudom elmagyarázni, az a típus, ami kb.mindent átláttat és leginkább strandra való szerintem)
2017. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak testszínű melltartóm van, azok bármilyen színű felső alá jók.
2017. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jún. 28. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Fekete alá bármi jó.
2017. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak az a cél, hogy ne látszódjon át (mert mostanában szinte minden üzlet tele van átlátszó cuccokkal és még feketék között is van olyan, ami átlátszik mert olyan vékony anyagból van), akkor testszínűt szoktam. Ha pedig esetleg valahol kilátszódhat alóla (pl. ha nagyobb az ujj kivágása vagy mondjuk a pánt egy picit kilátszik), akkor feketét szoktam.
2017. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. júl. 2. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!