Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Kínai ruha, főként hosszú...

Pszicho88 kérdése:

A Kínai ruha, főként hosszú nadrág számozást ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


E-bay -ról akarok vásárolni.

Lenne egy nadrág. Ő lenne az.


[link]



van egy érték, amit meg kell adni:

Bottoms Size (Men's): itt 27-33 -ig lehet adni értékeket.

Ez a bottoms size ahogy utánaolvastam a fenék leültetése, tehát, hogy milyen alacsonyan van egy nadrág a fenék résznél, ülepénél.


Van lentebb egy számozási táblázat.


27 - S

28 - M

29 - L

30 - XL

31 - XXL


Én sportos alkat vagyok 68 Kg körüli, de nekem az itteni nadrágjaim 32 és 33 -as számozásúak, bár szerintem nem kínaiak, sajnos nem tudom összevetni az itthoni nadrágokkal, mert nincs rájuk írva hol készültek, sokra még a számozás sem.

Mennyivel kisebb a kínai ruha számozás?



2017. jún. 29. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A kínai ruhák méretezése össze-vissza van. Sokszor még azonos gyár azonos termékcsaládján belül is. Ha nem tudod felpróbálni, ne vedd meg.


Bár ezt a rusnya nadrágot akkor sem ajánlanám, ha fel tudod próbálni.

2017. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebayról én sem rendelnék ruhát, ott teljesen máshogy van minden. Még ha cm-ben lemérik sokszor az sem egyezik, tapasztalat..

Általában ázsiai lányokra méreteznek, ugye ők kisebbek, alkatilag is mások stb..


Amivel találkoztam:

S - 26 / 36

M - 27 / 38

L - 28 / 40


Próbálj olyat keresni ahol legalább megadják cm-ben is, hátha akkor nem nyúlsz mellé, ahogy néztem nem a legolcsóbb azért. Szerintem még a 31-es is simán elmenne.

2017. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Igen, nem egyszerű megfelelőt találni, az is ritka ahol ki van írva normálisan cm- ben a számozás.

Találtam egy másikat.


[link]


A 36- os számozást néztem ki. 92 cm a csípőhosszom.

Az a 111 cm hosszúság jó, 120 a hip A hip a pár centiméterrel a csípő alatti rész.

Remélem jó lesz. Ha a hossz és a csípő jó, baj nem lehet.

2017. jún. 29. 19:56
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valakit érdekel az összes hossz, combhossz, csípő és egyéb értékek megvannak rajzokon az egyik ruhánál angolul leírva és berajzolva.

Nem a ruha lesz a lényeg, hanem a lap alján a description részen belül.


[link]

2017. jún. 29. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!