Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dorko cipő márkáról vélemény?

Dorko cipő márkáról vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy Dorko Jump férfi cipőt a playersroomban. Jó márkának számít?

2017. júl. 1. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
jónak jó, engem csak az idegesít, hogy minden egyes cipőjük valami nagyobb márkának a másolata.
2017. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a markát,mind ruhákban mint cipőkben kényelmes.Szerintem vedd meg bátran,nem hiszem,hogy csalódni fogsz.Siman bírni bennuk egesznapokat,es strapabiroak id.
2017. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
igen, tényleg nincs saját ötletük, de ettől függetlenül minőségi.
2017. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem volt egy, nagyon utáltam. Utólag azt sem tudom miért vettem meg, kényelmetlen is volt. Nem azt mondom, hogy rossz, csupán nekem nem tetszik. De ez csak saját vélemény, ha tetszik felpróbálva is akkor nyugodtan vedd meg nem kínai...
2017. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szasza HD válasza:
87%

Szerintem nagyon gyatra minőségű tavaly novemberben vettem egyet.

Azóta havonta a Players Room vendége vagyok.

Egy hónapot nem bír ki úgy, hogy ne esne szét a talprésze, mindegyiknek.

Kiszámoltam, hogy heti kb 8-9 órát van a lábamon, és így sem bírja.

Jelenleg 2 pár van (4-et vittem vissza) egyik 1 a másik másfél hónapos, de mindkettő ugyan ott válik szét a talpánál.

Nagyon nem ajánlom

2019. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!