Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 évesen háromszög alakú bikini?

13 évesen háromszög alakú bikini?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és az lenne a kérdésem, hogy ha már van (kis) mellem , hordhatok háronlmszügű felsős bikinit, vagy ennyi idősen még nem kéne? Holnap úszótanfolyam (igen igen nem tudok úszni) és van egy ilyen fekete bikinim zöld pöttyökkel, és semmi bajom a testemmel, de azért nagyon nem szeretném mutogatni magam (de jóláll). Ennyi idősen lehet?

2017. júl. 3. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy lehet!

Ez a bikini a kis mellekre van kitalálva, nem a nagy dudákra, ahol elkel a támaszték. ;)

De azt gondold át, hogy úszótanfolyamra mennyire jó ötlet! Könnyen el tud mozdulni, és akkor jóval többet mutatsz, mint ahogy szerettél volna!

2017. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ezen gondolkodtam...bár elég erősen tart és tudom szabályozni, hogy mennyit takarjon, szóval eléggé el kellene ahhoz mozdulnia, hogy kiláttszon valami....de köszi a választ! Jöhetnek még!
2017. júl. 3. 08:38
 3/12 anonim válasza:
92%
úszótanfolyamra egyberészed, dressz kellene. amúgy hodrahtsz háromszög bikinit, de nem ez lesz hozzá a megfelelő alkalom.
2017. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Anno az úszótanfolyamra tőlem is az egyrészest kérték határozottan.

De egyébként, ha máshova akarod viselni, szerintem megfelelő a háromszög alakú.

2017. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
10 evig usztam, mindenkepp egyreszest vegyel, mert elmozdul.
2017. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
86%
Egyetértek, úszótanfolyamra egyberészes. Persze ha nincs, akkor jó a bikini, ha nem tudsz egyberészest venni, de szerintem te leszel egyedül bikiniben.
2017. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Hát ez a fajta el fog mozdulni. Ketreszes fürdőruhával semmi gond nincs, nem is értem, miért kötötték ki egyeseknel az uszodresszt, de háromszög bikinihez kell, hogy legyen melle az embernek, különben nem marad a helyén.


[link]

2017. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanfolyamra, kifejezetten úszásra inkább vegyetek egyberészest. A háromszögest strandra venném fel a helyedben. Nekem is volt ennyi idősen háromszöges bikinim, mert már voltak cicijeim. Később nagyobbak lettek, akkor már a vastagabb pántú háromszög fazont kedveltem. A lényeg, hogy legyen, ami tartja a melleket.
2017. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Úszótanfolyamra úszódressz kell.
2017. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

7-es, még ehhez is kell mell, mert felcsúszhat. Volt szerencsém hozzá. AA-s bakfisként.


Hordhatsz persze, de én is azt mondom, ne a tanfolyamra. Oda nem kényelmes.

2017. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!