Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi az esély arra, hogy a...

Mennyi az esély arra, hogy a Wish nevű oldalról rendelt dolog előbb megérkezik?

Figyelt kérdés
Szóval pl azt írják, hogy aug.3 a legkorábbi szállítási időpont, de július végére ideér?

2017. júl. 4. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, legalábbis senkiről nem tudok akinek 28-30 napnál hamarabb megjött volna.
2017. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt, ami 2 hét alatt megérkezett.

De olyan is volt, amit a mai napig nem kaptam meg. Reklamáltam, így legalább a pénzem visszautalták.

2017. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már meg csomagot 2 hét alatt, de általánosságban (már) nem ez a jellemző. Nekem mostanában kitolják mindennél a határidőt +1 héttel, és akkor szokott megjönni.
2017. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A magyar postán ülnek rajta sokáig ezért csúsznak a megrendelések egyébként. Nekem voltak csomagjaim kb 2-3 hónapja amik 2-3 hét alatt megjöttek. De volt 5 olyan rendelésem amire 28-32 napot vártam. Aztán volt még egy csomagom ami pont akkor jött meg amire szólt a határidő. Igazából én eddig 15 terméket rendeltem és minden időbe megjött úgy még csak a barátnőm járt hogy rendelt egy terméket másfél hónap határidő volt rá, nem érkezett meg jelezte kértek tőle egy hetet ő 9 napot várt, jelezte visszautalták a pénzt és akkor még onnantól kezdve eltelt 3 hét és megkapta azt a terméket amiről már le is mondott.
2017. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szélhámosság az egész wish. van ami megérkezett max 25 napon belül, de a zöménél időközben megváltoztatják az érkezés határidőt, arrébb tolják, hogy az ember ne tudjon reklamálni, hogy hol a csomag. még a végén eltologatják az időpontot júl 9 eredet, jelenleg július 13 még a végén karácsonyig eltologatják.
2017. júl. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!