Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megszeretném venni az első 10...

Megszeretném venni az első 10 soros bakancsomat. Milyennel lenne érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 11:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nyugodj már le ember! Mégegyszer elmondom ,hogy nagy ívről teszek rá neked mi a röhejes és mi nem.És ha férfias viselet, akkor mi van? Neked az miben fáj? És ha szeretek bő FÉRFI zenekaros pólókat hordani neked mi beleszólásod abba? Semmi! Én is így gondoltam. Mindenki azt hord amit akar nem?Láttam már egy kérdéshez tett hozzászólásodat ,hogy szereted a magasatkút meg az elegáns nőies ruhákat. Én nem szóllak le azért ahogy kinézel. Nem tetszik de nem teszem ezt. Te miért?
2017. júl. 6. 11:53
 12/22 anonim ***** válasza:
6%

Még jó hogy nem szólsz be egy nőnek mert nőiesen öltözködik!!

Ne haragudj , de röhögnöm kell...

Ellenben egy nő férfinek öltözik az már kissé elgondolkodtató..

Legfeljebb mosolyognak rajtad a fiúk addig utánnam fütyülnek!


Itt egy példa:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Itt a férfiakon nőies ez a nadrág és neki is beszólnak!

Akkor téged miért zavar?

Ha feltunően ruházkodsz ez velejáró dolog.

Az meg hogy mindenki azt vesz fel amit akar, a mindenki=csak a lányok!

Ezt jelenti.

2017. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

Hozzak én is példát?

Te erre írtad, hogy csini és elegáns:

[link]


Hát, ha neked ez a műanyag cipő a csini és elegáns kategória, akkor ezentúl is boldogan felveszem a Martensemet. És akkor köszönöm, de a stílustanácsaidból nem is kérek többet, mert ezzel a tutyival elmondtál róla mindent.

2017. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Az meglehet ,hogy 100-ból 100 fiú utánnad fordul, ha neked ez a cél hát legyen. Rajtam nyugodtan mosolyoghat bárki sőt röhöghet is megengedem, de majd ha nem is 100-ból de 1000-ből egy srác komolyan vesz az nekem éppen elég lesz.


És tudod mit? Ha a srácot fikázzák amiért feszülős nacit hord akkor nyugodtan oltogassatok engem is mert hát ezt érdemli az aki nem úgy öltözik mint a legtöbb ember. Nem de? Így a helyes.

2017. júl. 6. 13:26
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
Ne foglalkozz a fikázókkal és a tudatlanokkal. Egyébként vegyél Shelly's Rangers-t vagy Red Rooster-t. ( Nekem nagyon bejönnek a bakancsos csajok! ;) )
2017. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!:))
2017. júl. 6. 14:06
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
Martens, Gladiator, Redroster, Undercover
2017. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt egy hosszú bakancsos korszakom, ami bár már évek óta véget ért, a Martens bakancsaimat a mai napig szívesen felveszem. Szóval emiatt a Martenst ajánlanám, az viselhető marad később is, megy egy csomó ruhához :) elég tartós masszív cipők egyébként, nekem csak az a bajom velük, hogy iszonyú csúszós talpúak, főleg, ha lekopik róluk a minta... szóval télen izgi lesz :D
2017. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
89%
Martens bakancsom van mostmár, mivel azt tényleg több helyre és ruhához fel lehet venni, mint a steelt(az volt az első). Meg nekem is bejönnek a bakancsos csajok :D
2017. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

18! Akkor van értelme ha pont azt a funkcióját veszíti el amért viseli az ember, télen csúszik.... :))

Amúgy milyen ruhához megy egy nőnél???

Max terepruha.

2017. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!