Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek sokat költök...

Szerintetek sokat költök ruhákra? Más is szokta így érezni?

Figyelt kérdés

Általában évente kétszer vásárolok ruhákat.

Szinte kizárólag csak leárazásokkor, ilyenkor nyáron, meg januárban.

Így vettem már 65.000-es cipőt 30e-ért, 150ezres kabátot 60-ért, stb.

Csak jó minőségű, márkás ruhákat veszek (Hilfiger, Boss, Gant, Ralph Lauren), amiket jellemzően elég sokáig hordok.


Alkalmanként olyan 250-max 300e Ft-ot költök, és évente kétszer, tehát olyan 5-600e körül egy évben, de az már a nagyon max.

Ez az éves jövedelmemnek kb olyan 5-7%-a.


Amikor vásárolni megyek, úgy érezem megtehetem, megérdemlem, viszont mikor hazaérek a csomagokkal, szatyrokkal, akkor meg mindig elgondolkozom, hogy kellett ez?

Más, értelmesebb dologra nem tudtam volna költeni?


Hozzáteszem, másra az autó fenntartásán kívül nem igazán költök, nincsenek drága hobbijaim, alkoholt nem iszok, nem dohányzok.

És havonta elég sokat tszek félre, megtakarítok, és abból a pénzből soha nem vásárolok.



2017. júl. 5. 18:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

9: Nem igazán vagyok az adományozás híve, mert azzal nem a problémát oldjuk meg, hanem csak a tünetet kezeljük. Tulajdonképpen az adományozás soha nem old meg semmiféle problémát, ugyanakkor meggyőződésem, hogy minden ember felelős azért, hogy milyen életet él és milyen anyagi helyzetben van.

Egyébként nem veszek 50e Ft-os parfümöt, max. 25e-eset, de az is elég 1-1,5 évig mert viszonylag ritkán használok parfümöt és csak nagyon mértékkel.

2017. dec. 10. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!