Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sportcipők mennyire uniszexe...

A sportcipők mennyire uniszexek? Szoktatok venni a másik nem kínálatából cipőket?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen.

"Szoktatok venni a másik nem kínálatából cipőket?"

Csak a méret miatt nem,mert a női 36-37-es lábamra nevetséges lenne férfi 39-eset venni:D

Gyerekrészlegen meg nem szoktam vásárolni:D

De egyébként ha szemfüles vagy,akkor rájössz,hogy egy csomó cipő ugyanaz a női-férfi részlegen,csak a mérete más..

De ha ez számít,pulcsit szoktam venni férfi részlegről is,ha van kis méret,sokkal normálisabbak vannak nektek,mint a nőknek

Lassan úgy érzem,hogy a női ruhánál az a cél,hogy minél inkább kilógjon belőlle valami,vagy minél több vackot ragasszunk rá:D

2017. júl. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen. Többnyire csak színbeli eltérések vannak, meg állítólag a férfi méret szélesebb. Egy klasszikus fekete vagy fehér cipőnél senki megnem mondja, hogy férfi vagy női.

Nem szoktam férfi cipőt venni mert nem a méretem, ha nagyobb lábam lenne minden további nélkül vásárolnék.

A gyerek kínálatot megszoktam nézni abban elvétve találni 38-as méretet.

2017. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem állítólag szélesebb, hanem az is. Ez pedig elég kritikus a kényelemnél.
2017. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!