Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt lenne érdemes...

Milyen cipőt lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Őszre szeretnék magamnak venni egy női utcai cipőt,csak nem tudom melyik márkát kellene.A Nike cipők úgy ahogy vannak nem tetszenek,Pumám volt/van csak annak az orra már elkezdett egy kicsit hámlani,és kezd elhasználódni( ezért kell egy új cipő) szóval azt már nem szeretnék venni. Adidas cipőkből gondolkodom egy Superstaron,viszont nagyon nagyon tömeg divatcipő,és én mindig is azt mondtam hogy nem venném fel pont emiatt. Most viszont van egy darab ami nagyon megtetszett. Vagy Lacoste, ami még szóba jöhet,csak arról azt hallottam hogy hamar kopik a talpa,és nem éri meg az árát. Ha valakinek van valamelyik márkától cipője vagy esetleg az a modell (itt a superstar-ra gondolok) akkor megköszönöm ha tud segíteni a döntésben.Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 11. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nincs superstarom, de sok helyről hallottam hogy az egyik legstrapabíróbb cipő. Ha valami érdekes, vagy nem túl tömeg színállásban veszed akkor megfelelő lehet! Ha kicsit érdekesebb kompozíciót akarsz, akkor az adidasnak van egy tubular nevű családja, nézd meg azokat is!
2017. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már sokadig lacoste cipőmet hordom, én szeretem őket, ha kifogsz valami leárazást, szerintem simán megéri! A talpról csak a minta kopik le hamar, de nem lyukad ki, nyugi :D
2017. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!