Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Deichmannon kívül hol...

A Deichmannon kívül hol érdemes cipőt vásárolni?

Figyelt kérdés

Olyan 20 ezer forintot szánnék rá, és örülnék ha tartós lenne.

A Deichmannal van pozitív, és negatív tapasztalatom is, az elmúlt időkből csak negatív.

Az "első" cipőim a mai napig megvannak, és bár utcai viseletre egyik sem alkalmas a viseltes állapota miatt, de nincsenek kiszakadva, nem áznak be.

Az utóbbi két cipőm közül az egyik 1,5 év után szakadt szét, a másik 7 hónap után, de úgy,hogy használhatatlanná váltak.

Mindet ilyen árban vettem, és bár lehet csak egyéni tapasztalat, de szerintem sokat romlott a minőség.


Kérdés,hogy van e még ilyen bolt, ahol normális cipőt, viszonylag jó áron lehet venni, úgy,hogy az tartós is legyen (nincsenek nagy elvárásaim, csak legalább 2 évig szeretném hordani, úgy hogy ne legyen szégyen kimenni az utcára)

A kínai boltos cipők 5 ezerért ki vannak zárva, azok 1 évnél tovább nem bírják nálam, és használhatatlanra szakadnak szét.


2017. jún. 23. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Férfi, női, milyen jellegű cipő? Miért egyet hordasz csak?
2017. jún. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valentina cipőboltok, Bercolini, Sebastiano. Drágább a Salamander, de ott is vannak olcsóbb darabok.

Szerintem a Deichmann gagyi és drága. Ugyanígy a CCC, Reno, Humanic is, bár ki lehet fogni jobb darabokat.

2017. jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

netről innen szoktam rendelni, ezek elég jó megbízható márkák

[link]

2017. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!