Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz szülés után...

Szerintetek gáz szülés után haspólót hordani?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy elég korán (18 évesen) szültem meg a babókám amit egyáltalán nem bánok mert ő a szemem fénye és nem érdekel az emberek véleménye akik kritizálnak hogy fiatalon szültem. A szülés elött szép izmos kockás hasam volt,terhesség alatt sem híztam sokat (7 kilót - ebből 3 és fél a babókám volt) szerencsére nem lettek striáim sem és szép maradt a hasam. A kisfiam idén nyáron múlt 2 éves. Már szép lapos a hasam, jó ideje nem szoptatok ezért újból elkezdtem edzeni ezért az izmosság-feszesség is szépen kezd látszódni. Úgy gondoltam mivel nyár van a melegbe néha belefér ha haspólót vagy toppot hordok de volt aki beszólt emiatt hogy ha már szültem nem kéne. Nektek mi a véleményetek erről? Köszönöm a válaszokat! :) 20/L

2017. júl. 12. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha tényleg lapos a hasad, akkor nyugodtan horhatsz. Semmi köze ennek ahhoz, hogy két éve szültél. Amúgy se érdekeljen mit gondolnak mások, vedd fel azt, amiben jól érzed magad és kényelmes:)
2017. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha ujra jo az alakod akkor nyugodtan... :) egyebkent elegge duci lanyok is felvesznek haspolot... sajnos... szoval ne izgulj. :D
2017. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan vedd fel. Valaki szerint, ha mar szultel, akkor vagass ocsi frizurat, daueroltasd be, hordj otthonkat es ne foglalkozz csak a gyerekkel, te sajat magad meg az utolso se lehetsz a fontossagi sorrendben. Ezek marhasagok, ne foglalkozz veluk. A gyereknek is az a jo, ha kiegyensulyozott, boldog anyukaja van, aki jol erzi magat a sajat boreben. Ahogy es amit jol esik! Ennyi. Ha meg szep hasad van, akkor plane nem ertem miert lenne gond, hogy felveszel egy haspolot.
2017. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem a szülés miatt nem javasolnám hanem a férfiak miatt!

Igazad van meleg van de ők szinte nyakig beöltözve nehogy valamelyik kis testrészük kilátszódjon csendben szenvednek a melegben, a lényeg hogy vegyél példát róluk és próbálj meg úgy öltözködni ahogy ők.

2017. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha szülés után az alakod meg a hasad kinézete megengedi, akkor nyugodtan hordhatod - attól, hogy szültél, még nem kell úgg öltözni, mintha a saját nagymamád lennél.


Olyan meg mindig van, aki beszól, akármit veszel fel, ezzel nem érdemes törödni!

2017. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Én a haspólót ízléstelennek tartom. De nem azért hogy valakinek milyen az alakja hozzá vagy van-e gyereke, hanem ezektől függetlenül.

Ha viszont neked tetszik, akkor horjad, de ezek után is lesznek akik megszólnak érte.

2017. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem gáz, mondom ezt 30-as anyaként, aki mellesleg duci(kövér na :D ). Max egy picit furi, de csak mert az embereknek szokàsa màsokkal foglalkozni sajàt maguk helyett. :)


Egyébként ilyen beszólàsra, mindig csak azt mondom, hogy " mivel màr felnõtt vagyok, magam tartom el, ezért azt csinàlok ami jólesik". De úgy mondom ezt, hogy az õ szavait ismétlem. Pl. Ha azt mondja, hogy "nem kéne hordani" én azt mondom, hogy " nem kéne velem foglalkozni"... :D

2017. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagyok és igazatok van, azt hordom amibe jól érzem magam és kiegyensúlyozott vagyok. :)
2017. júl. 12. 15:04
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem gáz. Nekem bejön egy fiatal szexi anyuka. Hordd nyugodtan.
2017. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha szép a hasad hord.

Olyanok felveszik a haspólót hogy az agyam kifordul és azt ismételgetem magamban hogy miért miért miért?

Ma ia bent volt egy retek igénytelen alja nő a boltba a babkocsival meg a férjével ilyen croptopban de csipő nadrágban azt a striás lógó gyűrt kibuggyanó hasát mutogatta. Undorító volt de a férje hogy nem szól rá ha már vak a nő.

Nem tudom ezek mit gondolnak.. bele néz a tükörbe azt de szexiiibébi vagyok ahhww.

Akinek jó alakja van szép hasa miért ne hordhatná.

Sajnos nekem is van uszogumim ezért nem veszem fel mert nem vagyok vak.

2017. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!