Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csúszik le a nadrág, a...

Miért csúszik le a nadrág, a bugyi pedig nem fogytam le?

Figyelt kérdés

Szülés után vagyok 6 hónappal, negyedik gyerkőccel most kicsit nehezebb a fogyás.

Viszont irtó kellemetlen, es ilyen meg nem volt, hogy minden nadrág , ha kettőt lépek,mar a teremnel van, pl a terhes nadragjaim. De más, nem terhes nadragokkal is így van.

De ugyanez a helyzet a bugyiban is, nagyon kellemetlen, az is rögtön a popsim közepénél van. Állandóan húzódni kell. Még a harisnya is ugyanígy csúszik le.

Nyilván változáson megy a testem keresztül, de ilyen aránytalanságot meg nem tapasztaltam eddig.


Valakinek hasonló problémája volt? Hogyan oldottatok meg?


Elnézést az idétlen téma miatt.



2016. dec. 2. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél újat,ami a te méreted.

Esetleg válts át szoknyára

2016. dec. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Azért mert a terhesnadràg szerintem màr nagy lehet,a sajàtod meg pici.


Vegyél olyat ami most a méreted.

2016. dec. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinyúlt a nadrág dereka, a régié pedig lehet, hogy kicsi, ezért lepöndörödik a hasadon. Nekem azóta gond ez, amióta a 6. gyerek után maradt hasam. Más fazonra váltottam. Így kevesebb a gondom. Ki kell kísérletezni, melyik fazon jó neked. Nekem a magasabb derekú nadrágok és a rugalmas derekú szoknyák váltak be. Persze, ha nem rég szültél még változik az alakod, javulhat a helyzet.
2016. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kicsit laposabb lett a popsid? Azon edzessel lehet majd alakitani.
2016. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!