Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a leggings, a...

Mi a különbség a leggings, a cicanadrág, és a latex naci között? Melyiket ajánlanátok? Esetleg hova húznátok fel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 15:52
 1/9 anonim válasza:
79%

A leggings és a latex szinte ugyanaz.

A sima cicanadrág általában pamutos vagy harisnyákhoz hasonló anyagból készül.

A latex és a leggings anyaga fényes, bőrhatású.

Szinte akárhová fel lehet húzni őket, utcára mondjuk egy farmerszoknyával, vagy akár egy átlagos miniruhával.Buliba valami feltűnőbb darabbal.

2010. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és egy olyan leggings, amit buliba vennék fel (tehát nem sima fekete, hanem kicsit mintásabb, flitteres, stb) az árban kb mennyi?
2010. máj. 21. 16:09
 3/9 anonim válasza:
100%
Fogalmam sincs:S Én a Mayo Chixben vettem egy sima,fekete fényes leggingset 3900 FTért.
2010. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
En leginkabb a labamra huznam fel..:D
2010. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Leggings és cicanaci ugyanaz. A leggings a nemzetközi elnevezés, így vettük át a "trendszótárba" valljuk be, "trendibben" hangzik a leggings szó mint a cicanadrág...


Latexnaci meg ugyanaz mint a leggings csak az anyaga fényesebb.


Sima pamutos leggingseket nagyon szeretem hosszabb felsőkkel, latexet sosem venném fel, egyrészt abba beleizzad az ember, másrészt az nagyon bulis darab. Én discoba is csak simát vennék fel (ha járnék).


A 2,5 éves kislányomra is ráadom a leggingseket, neki jól állnak a színes, mintás darabok.


25, L

2010. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A latex egy olyan anyag amit eredetileg a szado-mazo ruhákhoz alkalmaztak, ezért nekem a latex nadrágról mindig a szájpecek jut az eszembe, és hát elég fura kislányokon ilyen anyagból készült nadrágot látni.
2010. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek mondanám:te....a leggings az bármiylen anyagú lehet.
2010. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
előző vagyok..jah és még elsőnek..szoknyával??:D:D nyissatok már ki néha egy joyt vagy glamourt...ízlés ficam. 18/L
2010. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 89nike válasza:
100%

amit az utcán látsz az nem latex..latex hatásúnak mondják

az igazi latex tulajdonképp gumi..kifényesítve.

ezek a műszálas nacik nem latexok....

aki meg azt írta hogy latex=szadomazó

nem feltétlen..manapság már klippekben elég elterjedtt a latex..Lady gaga,Beyonce,Rihanna=S$M=Sadomazó

leggings,cicanadrág,latex hatású cicanaci..ezek szinonima szavak egy azon dologra:D

2011. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!