Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó ez az iskolatáska egy 8....

Jó ez az iskolatáska egy 8. osztályos lánynak? (Link)

Figyelt kérdés

[link]

Hosszu tavra tervezek akar gimis ballagasig max majd veszek egy kisebbet utolso evekre.

Szoval szerintetek jo:

-a mintaja,

-a merete,

-a kialakitasa,

-birni fogja evekig?

Dragabb taskat nem igen tudok venni, ha esetleg tudtok jobbat ebben az arkategoriaban akkor linkelhettek.

13/l



2017. júl. 17. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rendben van. kényelmesnek tűnik, a mintája tetszik - nem az a rikítóan sok mintás, de nem is az az unalmas egyszínű. méretileg nekem kicsit nagynak tűnik, ekkora táskákkal kirándulni szoktam járni, de ez attól függ persze, mennyi füzetet/könyvet kell cipelned.
2017. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól néz ki ez a táska. ^^ A mérete tökéletes, szükséged is lesz ekkorára a középsuliban... :/ Annyi, hogy nem ismerem ezt a márkát, tehát nem tudom, hogy bírná-e sokáig.

Ha adhatok egy tipped, akkor a Vans táskák eléggé hasonlóan néznek ki, hasonló árkategóriával, az enyém már 3 éve bírja, és már csak 1 évet kell kibírnia a ballagásig, de még mindig kutya baja. Más táskáim (amik drágábbak is voltak) már 1 év után szétjöttek.

Lehet, hogy ez a fajta is jól bírná, de én a Vansra esküdni mernék és sok fajta táskájuk van. :)


19/L

2017. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen márkájú sulitáskám van, 2 évet használtam eddig, olyan mintha új lenne, praktikus, kényelmes, jó anyaga van,akkor is jól belefér minden, mikor a legtöbb könyvet kell vinni, jól néz ki. Szerintem nem kell ennél drágább meg márkásabb, a célnak teljesen megfelel, sőt, jobb minőségű, mint néhány felkapottabb.
2017. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen jó, nem kell mindenkinek H&M-es oldaltáskával járnia iskolába. És sajnos a méret kelleni is fog, ahogy elnézem a szintén leendő 8.-os húgom cuccait...
2017. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez nem fiu taska?😂

Nekem ilyen lesz/van mert már megvettük


[link]


Ez ikább praktikusabb 8-ba

2017. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso!

Nem neveznek praktikusnak egy kezitaskat, max jobban nez ki meg szebb.

Amugy meg nem az en stilusom en sportos vagyok. Meg rengeteg cuccom van szoval hatizsak kell mert megszakadok

2017. aug. 23. 16:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is hatizsakom volt eddig de ebbe is elfer ugyanannyi mint a Heavy Tools-os hatizsakomba👌🏻
2017. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja csak gerincferdulesed lesz
2017. aug. 23. 18:34
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, jól néz ki, lehet bele pakolni meg kényelmesnek tűnik.
2017. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja igen aztol a napi 30 ora cipelestol😂

Mert ugye a gimnazistak nagyresze meg a felnottek hatizsakkal-boronddel jarnak suliba/munkába

2017. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!