Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó ez az iskolatáska egy 8....

Jó ez az iskolatáska egy 8. osztályos lánynak? (Link)

Figyelt kérdés

[link]

Hosszu tavra tervezek akar gimis ballagasig max majd veszek egy kisebbet utolso evekre.

Szoval szerintetek jo:

-a mintaja,

-a merete,

-a kialakitasa,

-birni fogja evekig?

Dragabb taskat nem igen tudok venni, ha esetleg tudtok jobbat ebben az arkategoriaban akkor linkelhettek.

13/l



2017. júl. 17. 11:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*30 perc😂🤦🏼
2017. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jaj istenem miert faj neked az hogy en a hatizsakot szeretem es nem a kezi taskat?!?!
2017. aug. 23. 21:33
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem faj😂🤦🏻
2017. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szegény 14 éves kislány, nem elég, hogy őt kiröhögik, amiért felnőtteknek való táskába képes belegyömöszölni a tankönyveit, csak hogy "divatos" legyen, még másra is rá akarja tukmálni azt. :D


Nem akarlak kiábrándítani, de a gimisek nagy része továbbra is hátizsákot visel, még azok is akiket érdekel a divat, mert egész egyszerűen praktikusabb, kényelmesebb, több dolog fér bele és bőven lehet olyanokat kapni, ami jól néz ki.

12-es vagyok, tudod hány lánynak van olyan táskája, mint neked? 1 darabnak. Az is olyan, hogy póthaj, 5 centis műköröm és sötét, mint az éjszaka, szegénykém. :D

Ami meg a munkát illeti, az megint más kategória már, mert oda egyrészt nem kell olyan sok cucc, másrészt ott már van, hogy elvárják az embertől, hogy elegáns legyen, így az olyan táskák, amit te hordasz, elsősorban ezeknek az embereknek van kitalálva. De hidd el, ha nincs elvárva, hogy elegánsan jelenj meg, akkor sok dolgozó ember a mai napig inkább a hátizsákot választja. :D

2017. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Oke akkr kidobom a taskamat es fiuknak valo hatizsakot veszek fel rendben van?🙏🏻🖕🏻

Attol meg hogy valakinek olyan taskaja van nem valkolatos/pothajas agyilag sotet.Mar bocsaltsatok meg hogy elmondtam a velemenyem.

En annyit mondtam hogy az fiu taska (amugy tenyleg az)

2017. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
MegbocsáLtunk, te drága, nem vaLkolatos csoda. Ugye nem minden kézitáskás sötét, ahogy mondod. Bár te erre pont nem vagy jó példa...
2017. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Megyek most elasom magam :((

Ket taskaval jarok ez egyik vans hatizsak,de az se fiu taska 😂

2017. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!