Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy teljesen egyszerű...

Van egy teljesen egyszerű felsőm. Szeretném valamivel díszíteni, mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Strasszokra és esetleg gyöngyökre gondoltam,de bármilyen ötlet érdekelne.Hol lehet egyébként ilyesmiket venni?Esetleg tudtok netes helyet,ahonnan rendelhetnék?
2010. máj. 21. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni olyan papírt, amire akármit nyomtathatsz aztán rávasalod a pólóra és ottmarad.
2010. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talán mutasd meg a pólót, és kitalálhatunk valamit...
2010. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Batikolás! Én pont tegnap batikoltam be egy felsőm piros-zöldre, gyönyörű lett. Ha nem tudnád pontosan miről is van szó: [link]


Ha beírod a youtube-ra, hogy tie dye, akkor egy csomó hasznos vidit kiad. Ha kérdésed van, írj nyugodtan privit!

Remélem, tudtam segíteni:)

2010. máj. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
inkább vidd el és vasaltass rá egy fényképet:)
2010. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy fehér pólómmal azt csináltam, hogy vettem ruha festéket, a fánkról letéptem egy ágat.. a ruhát a feléig rácsavartam az ágra és a fazék tetejére raktam, így a pólónak csak a fele lett barna és olyan szépen szívódott felfele a barna szín és így nem olyan, hogy hirtelen barna aztán fehér hanem a barna egyre világosodik és fehér lesz.. Nagyon szép lett!

Akkor 1 másik fehér pólómnak kivágtam a nyak vonalát és széthúztam, megnyújtottam, így most ez a vállról leesős fazonja van (csónak nyak, ki hogy hívja) és a szélére végig felvarrtam ezüst strasszokat!

Meg egy hosszabb pólómmal csináltam meg azt, hogy levágtam az aljából olyan 3 centit és kivágtam belőle 3 db 6 centis ilyen darabkát és felvarrtam a két oldalára a 3.-at pedig a háta közepére tudod ilyen övtartónak.. Ilyen kis hernyócskák lettek belőle az alját felvarrtam és kész is a deréköves felső.. :)

2010. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az ötleteket!Tényleg jó dolgokat mondtatok.

Utolsó:nagyon ügyes lehetsz és kreatív,irigylem. :)

2010. máj. 22. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy virágos kitűzők tetszenek, meg a masnik, biztos olyat tennék rá, de van macskás kitűzőm is azzal is jól nézne ki.
2010. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!