Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olasz Maffia stílusú ruhák/kie...

Olasz Maffia stílusú ruhák/kiegészítők? Honnan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon imádom az olasz maffia stílusú, keresztapás megjelenést, és gondoltam keresek interneten olyasmi inget, zakót, nadrágot,vértes sapkát stb... Csak az az egy probléma, hogy nem találtam... Esetleg ti tudtok?

2017. júl. 19. 01:25
 1/4 anonim válasza:

Nem hiszem hogy eBay -en ne lenne. :D

Legfeljebb postaköltséggel gyűlhet meg a bajod, ha például Amerikából rendeled.

2017. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lófejet szerintem ott sem árulnak.
2017. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem a problémát, bemész egy öltönyboltba, itt gyakorlatilag megkapsz mindent. Kiegészíted egy fedorával és készen vagy.
2017. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
88%
Szia! Gondolom "olasz maffia stílus" alatt, a Keresztapa c. filmben szereplő karakterek öltözékére gondolsz. Jó lenne leszögezni, hogy az amit Te keresel, az nem "maffia stílus". Az 1900-as évek elején, közepén volt elterjedt ez a fajta öltözködés. Szegény vagy gazdag, mindegy volt. Mindenki olyan ruhákat hordott, amit ma "ünneplőnek" neveznénk. Persze társadalmi osztályonként változott a minőség. A frakk, szmoking, fekete öltönykabát, bőrcipő, csokornyakkendő a kiváltságosabbaké volt természetesen. Hisz egy Roland Divatházban sem minden második ember vásárol. Viszont visszatérve a kérdésre. Ehhez hasonló ruhákat elegáns divatházakban vásárolhatsz, kínai boltokban viszonylag olcsóbban is van.
2017. aug. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!